reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objaw ciąży ? Czy to normalne?

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2020
Postów
12
Witam was kobietki, bardzo proszę o porade
Od dwóch dni spóźnia mi się okres, wczoraj po południu pokusiło mnie zrobić test i zobaczyłam dwie kreski owszem jedna ciemniejsza druga jaśniejsza, ucieszyłam się bardzo ♥ponieważ od 5 miesięcy się staramy z partnerem i chyba w końcu się udało? Dzisiaj na wkładce zauważyłam trochę brązowego śluzu :( czy któraś z was miała podobnie? Czy tak może być?
 
reklama
Ja miałam takie plamienia, na początku różowe, potem brązowe i póki co 20 TC. Mi beta nie podwoiła się, lekarz spisał ciążę na straty, ale żyjemy :D również miałam bóle jak na miesiączkę.
W pierwszej ciąży, przez 5 tygodni chodziłam nieświadoma, że poroniłam, więc u mnie niby książkowe objawy, a nie udało się, a teraz wszystko na opak i jest okej :D
Cieszę się że teraz wszystko w porządku, dużo zdrówka życzę 😊
 
reklama
Kochana ja w ciąży biochemicznej miałam takie objawy ale miałam też takie w ciąży donoszone, dostałam duphaston było ok. Tak więc jak dla mnie na dwoje babka wróżyła.bądź dobrej myśli ale poczekaj na wizytę u gina. Trzymam kciuki:***
 
Kochana ja w ciąży biochemicznej miałam takie objawy ale miałam też takie w ciąży donoszone, dostałam duphaston było ok. Tak więc jak dla mnie na dwoje babka wróżyła.bądź dobrej myśli ale poczekaj na wizytę u gina. Trzymam kciuki:***
Dziękuję za wsparcie 😘 na prawdę dużo mi to daje 😊 mam nadzieję że i u mnie okaże się szczęśliwe zakończenie tego :)
 
Do góry