reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to początek ciąży?

Dołączył(a)
1 Lipiec 2022
Postów
1
Witam. W marcu tego roku miałam cc urodziłam synka, karmiłam 2 miesiące piersią do maja. Po cc dostałam 1 miesiączkę w kwietniu i już co miesiąc dostawałam normalnie okres. Aktualnie okres spóźnia mi się 7 dni. Dziś dostałam brązowe plamienia, ale bardzo skąpe, na wkładce byly może dwie plamki brązowe ze śluzem. Czy to może być ciąża? Kiedy zrobić test zeby wyszedł prawidłowy?Z partnerem współżyje bez zabezpieczenia, ale zawsze uważamy. Dodam jeszcze ze w tym miesiącu 10.06. Po miesiączce byłam u ginekologa sprawdzić jak wszystko się goi po cc i nie powiedział mi nic niepokojącego. Doradźcie proszę.
 
reklama
Jak się nie zabezpieczacie a uważacie to trzeba zrobić test, najlepiej jutro z porannego moczu 😀
Może być ciąża a może być kilka innych rzeczy
 
Witam. W marcu tego roku miałam cc urodziłam synka, karmiłam 2 miesiące piersią do maja. Po cc dostałam 1 miesiączkę w kwietniu i już co miesiąc dostawałam normalnie okres. Aktualnie okres spóźnia mi się 7 dni. Dziś dostałam brązowe plamienia, ale bardzo skąpe, na wkładce byly może dwie plamki brązowe ze śluzem. Czy to może być ciąża? Kiedy zrobić test zeby wyszedł prawidłowy?Z partnerem współżyje bez zabezpieczenia, ale zawsze uważamy. Dodam jeszcze ze w tym miesiącu 10.06. Po miesiączce byłam u ginekologa sprawdzić jak wszystko się goi po cc i nie powiedział mi nic niepokojącego. Doradźcie proszę.
Uważanie to nie jest formą antykoncepcji, więc szansa na ciążę jest zawsze w takiej sytuacji.
 
Cc w marcu i teraz możliwa ciąża… mam nadzieję, że jak test wyjdzie pozytywny to będzie wszystko dobrze z Twoją blizną.
Tak jak dziewczyny piszą, uważanie to nie antykoncepcja. Poza tym jesteś świeżo po porodzie, niedawno zakończyłaś karmienie, więc cykle raczej nie wróciły do stanu sprzed ciąży. Owulacja w takim wypadku mogła być wcześniej/później.
 
reklama
Do góry