reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pomyłka?

reklama
Joaszka - kreski widzę dwie - tylko druga bledsza...

Mój test wyglądał identycznie - blada różowa kreseczka. Upewniłam sie testem elektronicznym. Na tym nie ma wątpliwości - wyskakuje "pregnant", albo "no pregnant" - w moim wyskakiwał tez tydziń ciazy.
Te paskowe - powtarzałam kilka razy - i zawsze druga kreseczka była ledwo różowa.
Teraz mija już 22 tydzień ciąży :-)
Powodzenia :-)
 
no cóż okresu dalej nie mam objawy cały czas się pokazują więc myślę że ten test się nie pomylił a robiłam dwa bo nie mogłam uwierzyć. Na obu takie same dwie kreseczki wyszły. Jedna lekko bledsza ale dość wyraźna jak się patrzy normalnie. Na zdjęciu ją słabiej widać.
 
Oj ciężko teraz nie myśleć o tym co może być ale będę dobrej myśli :)) Maleństwo musi się trzymać :)
 
dziwny ten test...u mnie na pozytywny wyniki miały wyjść 2 czerwone kreski, a ja tu widzę jedną...chyba, że to jakiś inny test i tak ma być, albo nie dowidzę 2 kreski...

a ja widze druga kreske taka jasniejsza i Gratuluje z calego serca:)
 
reklama
niepokoi mnie tylko taki lekki bol brzucha jak przy okresie pojawia sie on dwa trzy razy dziennie i trwa bardzo krotko czy mam sie martwic? nie mam jak narazie isc do lekarza czekam na ubezpieczenie
 
Do góry