reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

reklama
Napisze coś od siebie, nie wierzyłam ze się uda, niby staraliśmy się od listopada tylko, zaczęłam brać ovarin, nie dokończyłam opakowania myśle ze to jego zasługa, w między czasie dwa tyg temu miałam zapalenie wiec brałam globulki, bezpieczne. Mam tez nadzerke prawdziwa czyli wywinięta szyjkę macicy. Mam nadzieje ze wszystko będzie Ok. Tak bardzo się boje 😭
 
Napisze coś od siebie, nie wierzyłam ze się uda, niby staraliśmy się od listopada tylko, zaczęłam brać ovarin, nie dokończyłam opakowania myśle ze to jego zasługa, w między czasie dwa tyg temu miałam zapalenie wiec brałam globulki, bezpieczne. Mam tez nadzerke prawdziwa czyli wywinięta szyjkę macicy. Mam nadzieje ze wszystko będzie Ok. Tak bardzo się boje 😭

Uspokój się i myśl pozytywnie :)
Naprawdę dużo cięższe przypadki ginekologiczne u dziewczyn były i urodziły zdrowe dzieciaki :)
Znajdź dobrego ginekologa, który poprowadzi Twoją ciążę. Powodzenia :)
 
Napisze coś od siebie, nie wierzyłam ze się uda, niby staraliśmy się od listopada tylko, zaczęłam brać ovarin, nie dokończyłam opakowania myśle ze to jego zasługa, w między czasie dwa tyg temu miałam zapalenie wiec brałam globulki, bezpieczne. Mam tez nadzerke prawdziwa czyli wywinięta szyjkę macicy. Mam nadzieje ze wszystko będzie Ok. Tak bardzo się boje 😭
Hej i jak tam zdrówko? Kiedy pierwsza wizyta??😊
 
reklama
Do góry