reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to skurcze do porodu?

Roksanaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Maj 2021
Postów
21
Hej dziewczyny jestem 3 dni po terminie i jestem przeziębiona mam katar i czy możliwe ze od wydmuchiwania nosa przez 4 dni od wczoraj zaczęło mnie bolec podbrzusze? Czy smarkanie mogło nasilić brzuch i stad ten ból? Czy chodzę, siedzę albo leżę to mnie boli. Czy to może być spowodowane przez katar i kaszel? Czy są to skurcze do porodu?
 
reklama
Ja bym pojechala sprawdzic, tymbardziej ze jestes po terminie. Od kaszlu czy kataru to raczej brzuch nie boli, chyba ze podczas silnego kasłania mogą mięśnie brzucha zaboleć, ale raczej nie tak ciągle.
 
Tez bym pojechała do szpitala , rozumiem że może zaboleć podczas kaszlu ,ale nie cały czas ,a po terminie i tak powinno się na ktg jeździć
 
Do góry