reklama

czy TRÓJKA DZIECI to naprawdę dużo????

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez AgnieszkaMM, 19 Styczeń 2009.

1. AgnieszkaMM

AgnieszkaMM Zaciekawiona BB

Witam!
    Chciałabym sie dowiedzieć jakie są reakcje waszego otoczenia na pojawienie się trzeciego dziecka. U mnie w pracy model rodziny z trójką dzieci to jakby rodzina dysfunkcjonalna, dlatego też jeszcze nie powiedziałam tam nikomu, że spodziewam się właśnie trzeciego dziecka. Jestem trochę w rozterce, bo faktycznie kiedyś tam był plan na jeszcze jedno dziecko, a tu niespodziewanie nowinka, że już jest w drodze. Jak wy radzicie sobie z tym wszystkim mając troje i więcej dzieci? pozdrawiam

2. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Agnieszko ja też mam troje dzieci i myślimy o czwartym...nie przejmuję się rodziną czy znajomymi choć wiem że uważają nas za rodzinę niemalże patologiczną...w dzisiejszych czasach troje dzieci:szok::szok::szok: ale przecież nie będę się ich pytać. Najgorsze jest to że nikt nie wierzy że chcieliśmy i zaplanowaliśmy trzecie uważają że to poprostu wpadka:no: dzieci co 3 lata to wpadka:confused::eek:

Ważne że dzieci zdrowe i Tobie też tego życzę a opinią otoczenia się nie przejmuj, ważne jest Ty i mąż:tak:

Pozdrawiam

3. reklama
  4. Agusia6010

Agusia6010 Początkująca w BB

Agnieszka ja mam 5 i blizniaki w drodze nie ejst tak zle, wyeslej w domu;) a trojka dzieci to nie duzo i nie martw ani nie przejmuj innymi:) pozdrawiam Agnieszka

5. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Ja rowniez mam trojke dzieci:tak::tak::tak:
    Zawsze planowalam trojke;-)Ale moja trojeczka pojawila sie szybciej niz myslalam,poniewaz w drugiej ciazy pojawily sie blizniaki:tak::happy2:

Moze za jakies 6-7 lat pomyslimy o kolejnym:confused:kto wie,kto wie:tak:

A wiec ciesz sie ciaza i macierzynstwem:tak: i nikim sie nie przejmuj;-)

6. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Ja tez mam troje i jedno w drodze nie uwazam sie za gorsza od tych co maja jedno czy dwoje jezeli starcza ci sił i miłości dla wszystkich to daj bóg jeszcze trójki i tego Ci zycze z całego serca :D

7. AgnieszkaMM

AgnieszkaMM Zaciekawiona BB

Wielkie dzięki dziewczyny za wsparcie. Narazie jakoś trudno mi się do tego wszystkiego przekonać, bo jakoś już unormowałam sobie życie, moi chłopcy poszli do przedszkola, ja pracuję i przyzwyczaiłam się do takiego trybu życia, a tu nadchodzi zmiana, ale wiem, że dobra zmiana. Moi chłopcy już dawno mi mówili, że chcą mieć siostrzyczkę (o ile to bedzie siostra:-)), młodszy często w przedszkolu wozi wózeczki, powinno być dobrze. Najbardziej właśnie mnie blokuje to, że mam oznajmić o dzieciątku w pracy (bardzo nie lubię plotek) no i powiedzieć rodzince - wiem, że rodzinka męża jak najbardziej będzie za nami, ale moi rodzice i siostra mogą być bardzo zaskoczeni. Ale tak naprawdę czy to takie ważne....dziękuję Wam

8. sempe

sempe doświadczona mama

ja też mam trójkę dzieci i czwarte w drodze! tylko pierwsze było z wpadki ;-) a pozostałe z pełnej świadomości, nie przejmuję się nikim kto uważa że to coś nienormalnego w dzisiejszych czasach!
    Trzymaj się i życzę zdrowego rozwiązania.

9. mamuśka U2

mamuśka U2 Początkująca w BB

Kochana.Przecież nie rodzisz dziecka dla kogoś,tylko dla siebie.Sama jestem matka trzech pięknych córek w wieku 18,12 i 5 lat i nie myślę,że mam za dużo dzieci.Lubię w domu gwar,śmiech, fatalnie się czuję jak jestem sama.Nie patrz na nikogo.To Twoje życie.Pozdrawiam serdecznie-Urszula

10. reklama
  11. moni23

moni23 Początkująca w BB

Hej.ja tu tak wylewam moje słowa duzymi literami.a co tam zaszpanuje...hihi
    Dziewczyno ja też bym chciała mieć 3 dziecko,ale chyba nie będę mogła go mieć z powodu tego ,że muszę pracować,aby utrzymać rodzinę.
    Mam 3 rodzeństwa i wg mnie dzieci z licznym rodzeństwem mają lepiej.zawsze jest ktoś z kim można będzie pogadać,pobawić się .a w pracy się nie przejmuj ,licz się tylko ze zdaniem osób na których Ci naprawdę zależy.będzie dobrze.może i ja pomyślę jednak o 3 hihi...chciałabym....
    pozdrawiam

12. agnieszka272

agnieszka272 Zaangażowana w BB

Ja mam narazie dwóch cudownych synów, ale nie ukrywam że myślimy z mężem o trzecim dziecku. Nie teraz, wiadomo, bo młodszy synek ma dopiero trzy miesiące, ale za jakieś dwa lata... Nie wiem dlaczego tak się utarło, że najlepiej jak jest dwoje dzieci i to najlepiej parka. Mnie strasznie denerwują komentarze typu: "szkoda że druga nie jest dziewczynka, byłaby parka..." Nikomu do głowy nie przyjdzie że ja właśnie chciałam chłopca. Nie ma co się przejmować ludźmi...

Poleć forum