reklama

czy TRÓJKA DZIECI to naprawdę dużo????

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez AgnieszkaMM, 19 Styczeń 2009.

1. AgnieszkaMM

AgnieszkaMM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Chciałabym sie dowiedzieć jakie są reakcje waszego otoczenia na pojawienie się trzeciego dziecka. U mnie w pracy model rodziny z trójką dzieci to jakby rodzina dysfunkcjonalna, dlatego też jeszcze nie powiedziałam tam nikomu, że spodziewam się właśnie trzeciego dziecka. Jestem trochę w rozterce, bo faktycznie kiedyś tam był plan na jeszcze jedno dziecko, a tu niespodziewanie nowinka, że już jest w drodze. Jak wy radzicie sobie z tym wszystkim mając troje i więcej dzieci? pozdrawiam

2. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Agnieszko ja też mam troje dzieci i myślimy o czwartym...nie przejmuję się rodziną czy znajomymi choć wiem że uważają nas za rodzinę niemalże patologiczną...w dzisiejszych czasach troje dzieci:szok::szok::szok: ale przecież nie będę się ich pytać. Najgorsze jest to że nikt nie wierzy że chcieliśmy i zaplanowaliśmy trzecie uważają że to poprostu wpadka:no: dzieci co 3 lata to wpadka:confused::eek:

Ważne że dzieci zdrowe i Tobie też tego życzę a opinią otoczenia się nie przejmuj, ważne jest Ty i mąż:tak:

Pozdrawiam

3. reklama
  4. Agusia6010

Agusia6010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Agnieszka ja mam 5 i blizniaki w drodze nie ejst tak zle, wyeslej w domu;) a trojka dzieci to nie duzo i nie martw ani nie przejmuj innymi:) pozdrawiam Agnieszka

5. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rowniez mam trojke dzieci:tak::tak::tak:
    Zawsze planowalam trojke;-)Ale moja trojeczka pojawila sie szybciej niz myslalam,poniewaz w drugiej ciazy pojawily sie blizniaki:tak::happy2:

Moze za jakies 6-7 lat pomyslimy o kolejnym:confused:kto wie,kto wie:tak:

A wiec ciesz sie ciaza i macierzynstwem:tak: i nikim sie nie przejmuj;-)

6. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez mam troje i jedno w drodze nie uwazam sie za gorsza od tych co maja jedno czy dwoje jezeli starcza ci sił i miłości dla wszystkich to daj bóg jeszcze trójki i tego Ci zycze z całego serca :D

7. AgnieszkaMM

AgnieszkaMM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wielkie dzięki dziewczyny za wsparcie. Narazie jakoś trudno mi się do tego wszystkiego przekonać, bo jakoś już unormowałam sobie życie, moi chłopcy poszli do przedszkola, ja pracuję i przyzwyczaiłam się do takiego trybu życia, a tu nadchodzi zmiana, ale wiem, że dobra zmiana. Moi chłopcy już dawno mi mówili, że chcą mieć siostrzyczkę (o ile to bedzie siostra:-)), młodszy często w przedszkolu wozi wózeczki, powinno być dobrze. Najbardziej właśnie mnie blokuje to, że mam oznajmić o dzieciątku w pracy (bardzo nie lubię plotek) no i powiedzieć rodzince - wiem, że rodzinka męża jak najbardziej będzie za nami, ale moi rodzice i siostra mogą być bardzo zaskoczeni. Ale tak naprawdę czy to takie ważne....dziękuję Wam

8. sempe

sempe doświadczona mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też mam trójkę dzieci i czwarte w drodze! tylko pierwsze było z wpadki ;-) a pozostałe z pełnej świadomości, nie przejmuję się nikim kto uważa że to coś nienormalnego w dzisiejszych czasach!
    Trzymaj się i życzę zdrowego rozwiązania.

9. mamuśka U2

mamuśka U2

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochana.Przecież nie rodzisz dziecka dla kogoś,tylko dla siebie.Sama jestem matka trzech pięknych córek w wieku 18,12 i 5 lat i nie myślę,że mam za dużo dzieci.Lubię w domu gwar,śmiech, fatalnie się czuję jak jestem sama.Nie patrz na nikogo.To Twoje życie.Pozdrawiam serdecznie-Urszula

10. reklama
  11. moni23

moni23

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej.ja tu tak wylewam moje słowa duzymi literami.a co tam zaszpanuje...hihi
    Dziewczyno ja też bym chciała mieć 3 dziecko,ale chyba nie będę mogła go mieć z powodu tego ,że muszę pracować,aby utrzymać rodzinę.
    Mam 3 rodzeństwa i wg mnie dzieci z licznym rodzeństwem mają lepiej.zawsze jest ktoś z kim można będzie pogadać,pobawić się .a w pracy się nie przejmuj ,licz się tylko ze zdaniem osób na których Ci naprawdę zależy.będzie dobrze.może i ja pomyślę jednak o 3 hihi...chciałabym....
    pozdrawiam

12. agnieszka272

agnieszka272 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam narazie dwóch cudownych synów, ale nie ukrywam że myślimy z mężem o trzecim dziecku. Nie teraz, wiadomo, bo młodszy synek ma dopiero trzy miesiące, ale za jakieś dwa lata... Nie wiem dlaczego tak się utarło, że najlepiej jak jest dwoje dzieci i to najlepiej parka. Mnie strasznie denerwują komentarze typu: "szkoda że druga nie jest dziewczynka, byłaby parka..." Nikomu do głowy nie przyjdzie że ja właśnie chciałam chłopca. Nie ma co się przejmować ludźmi...

Poleć forum