reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić Iphone?

W razie czego iPhone mają taką systemową „apkę” Porady i tam są pokazane wszystkie funkcje podstawowe i te mniej, które są np fajnym dodatkiem, a mogłaś sama ich nie odkryć. Ja zawsze po aktualizacji systemu tam wchodzę i patrzę, czy coś ciekawego dodali.

A odpowiadając na pytanie to warto, dobra wydajność, bateria, świetne zdjęcia oraz niezawodność. Ja jestem zadowolona :)
Ceny nie są niskie, ale z drugiej strony taki Imad oferuje najem. Za niewielką sumę miesięcznie można mieć nowego smartfona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Posiadam od 3 lat Huawei p20 pro. Czas na zmianę. Dużo postów przejrzane i brak decyzji albo interesujących opcji. Myślę nad przejściem na iphone 13 a 12 pro. Jestem po za branżą telefoniarska i wszystkim co z nią związane dlatego liczę na pomoc. -Budżet do 7000 pln -dużo podróżuję w górach a więc dobra bateria która długo posłuży przy włączonym internecie -bardzo dobry aparat-robię dużo zdjęć i filmików -wielkość huawei p20 pro mi odpowiada więc nie chciałabym dużo większego telefonu ale łatwo się przyzwyczajam Kwestia baterii w iphonach. Czy naprawdę są słabe przy ostrym użytkowaniu? Znajdę coś lepszego od iphona w tym budżecie?? Najlepiej jakby można było kupić z kodem rabatowym.

Czy ktoś użytkuje i może się na jego temat wypowiedzieć?
 
Ostatnia edycja:
Jak chcesz robić zdjęcia, to kup sobie aparat fotograficzny.
Jak się boisz, że ci padnie bateria, zaopatrz się w powerbanka.

Pozostałe kwestie są uznaniowe, więc jak Ci się podoba, to sobie kup 🤷‍♀️
 
Do góry