reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

bardzo rzadko sypia w dzień, jak siedzimy w domu to nie śpi, natomiast jak jedziemy autkiem to zdrzemnie się
 
reklama
Nikola odkąd skończyła jakieś 1,5 roku tak przestała spać w dzień.Jak rano wstanie tak bryka do wieczora.:-) Pozdrawiam
 
Filip zasnie tylko jak jest wymeczony do granic. Teraz jak jestem na zwolnieniu lekarskim to i on niechodzi do nianii to czesciej idziemy na plac zabaw albo spacer jak wracamy po 4 godzinkach to pada na kanapie w goscinnym i spi najwyzej godzinke. I mimo tej drzemki niemamy problemu by o 19.30 normalnie poszedl spac.
 
Oliś od kiedy skończył 3 latka zaczął zapominać o drzemkach w ciągu dnia. Na dzień dzisiejszy w ciągu tygodnia uda mu się raz max dwa razy zdrzemnąć, z tym że jak juz zaśnie to na 2 godzinki. W zasadzie to on by chciał codziennie w kimono strzelić ale w godzinach 17-18 a wtedy to juz jest stanowczo za późno więc przetrzymuję go do 20 i wtedy na nocke idzie.
 
Oj mój trzylatek już dawno dawno temu przestał sypiać w dzień, no zdarzy mu się od czasu do czasu...ale rzadko.
Natomiast jeśli pośpi już w dzień to potem ma niesamowite trudności z zasniecie w nocy :rolleyes2:
 
nasza Karolinka tez nie śpi w dzień :happy2: ona ogólnie to nigdy nie lubiała spać w dzień, nawet jak była niemowlaczkiem :blink:
 
jak juz pisałam moja córka od dłuższego czasu nie śpi w dzień, natomiast teraz jak są upały po 31-31 stopni to czasem uśnie w dzień, ale nie dziwię sie, bo ja sama jestem wykończona tym ciepełkiem. Za to potem, późnym wieczorem jak jest chłodniej wychodzimy na plac zabaw. Usypia dosc późno ale mi to w lecie pasuje :)
 
A mój Kamis nie spi odkąd skonczył 2 latka.Ale gdy zbliza sie godzina 17-18 on wtedy ma kryzys(chce mu sie strasznie spac)i najchętniej by zasnął gdziekolwiek:),niestety w tym czasie musze go czyms zająć aby tylko mu oczka sie nie zamknęły bo wtedy klapa,mały spi 3 godzinki i wstaje jak nowonarodzony i hulaj duszo do 24-tej.gdy kryzys mu minie to bawi sie chętnie jescze jakies3gzodzinki i idzie grzecznie do lózka koło 21 i mówi DOBRANOC i zasypia:-)Czasem zdarza mu się zasnąć jeszcze w aucie gdy jedziemy na zakupy:-D.
 
reklama
Mój synek już od roku nie śpi w ciągu dnia, teraz ma 3lata i 4 miesiące. Czasem mu się zdarzy że zaśnie w samochodzie ale to jak jedziemy gdzieś daleko. Pomimo tego że nie śpi do południa nie jest zbyt zmęczony żeby iść spać o normalnej porze jak kiedyś (chodził spać koło 19-20) teraz chodzi do łóżka około godziny 22 a i tak zbyt szybko nie zasypia...

Pozdrawiam
 
Do góry