reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Rozwiązania
1
Mój nie śpi odkąd skończył 2 lata, jedynie jak jest bardzo śpiący to w aucie przyśnie, a tak to mówi, że w dzień się nie śpi i koniec.

A wasze pociechy?

reklama

aniadavid

Zaangażowana w BB
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Odkad David chodzi do przedszkola to spi tylko w te dni kiedy jest w domu. Ale wowczas chodzi do 21 albo i dluzej. A jak nie poloze go w ciagu dnia to czasami na dobranocce juz oczka mu sie zamykaja :-):-)

jezyk

Fan(ka)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Kacperek nie śpi w dzień już od około 7 miesięcy. podobnie jak u Jagody czasem przyśnie mu się w samochodzie ale ogólnie to już nie ma popołudniowych drzemek

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Olka też już od ok roku nie śpi popołudniami.Czasem zdarzy się jakaś drzemka, jak jest chora, lub bardzo zmęczona.

kasia.j

Rodzinka w komplecie :)
Miasto
Baildon
Rozwiązania
0
Moj Kubus tez od jakiegos roku juz nie sypia w dzien. Chyba, ze jest bardzo zmeczony to sam sie laduje do lozka i zasypia. Ale staram sie w takich sytuacjach troche go jeszcze pomeczyc i polozyc wczesniej do lozeczka wieczorem.

Basia80

Podwojna mamusia :)
Miasto
Pl/Irl
Rozwiązania
0
my pozno wstajemy (9-10)
jednak po bardzo aktywnym przedpoludniu lub gdy wstaniemy wczesniej to jola zasypia.
najlepiej lubi zasypiac w aucie i spi wtedy ok 3 godzin :-)
po takiej drzemce idzie spac normalnie - ok 22:30

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
Kacper śpi w żłobku :-)
ale przed żłobkiem też sypiał w domu prawie codziennie :tak:
spac chodzimy około 20 :happy:

mamoośka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A u nas od jakichś 3 miesięcy skończyły się popołudniowe drzemki, a szkoda.Sporadycznie zdarzy się małrej przysnąc w wózku podczas spaceru.Szkoda,bo miałam w dzień chwile dla siebie....

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Rozwiązania
0
Mój Kuba nadal śpi w dzień.
Kładę go ponieważ w przedszkolu jest drzemka więc nie chcę dziecku robić mętliku w głowie.
Dzieci w przedszkolu śpią, więc w domu również go kładę, żeby się nie odzwyczaił.

Pozdrawiam.

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Maciek sypia sporadczynie - musi być wyjątkowo zmęczony lub niezbyt dobrze się czuć. z przedszkola wraca wcześnie, nie chcę by tam był zmuszany do spania, skoro sam z tego zrezygnował chyba z rok temu. wieczorem kładę go o 20.00, wstaje między 7.00 a 8.00, choć zdarza się, ze i o 6.00 jest wyspany:baffled:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry