reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez J@god@, 9 Maj 2008.

1. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Mój nie śpi odkąd skończył 2 lata, jedynie jak jest bardzo śpiący to w aucie przyśnie, a tak to mówi, że w dzień się nie śpi i koniec.

A wasze pociechy?

2. aniadavid

aniadavid Fanka BB :)

Odkad David chodzi do przedszkola to spi tylko w te dni kiedy jest w domu. Ale wowczas chodzi do 21 albo i dluzej. A jak nie poloze go w ciagu dnia to czasami na dobranocce juz oczka mu sie zamykaja :-):-)

3. reklama
  4. jezyk

jezyk Fan(ka)

Kacperek nie śpi w dzień już od około 7 miesięcy. podobnie jak u Jagody czasem przyśnie mu się w samochodzie ale ogólnie to już nie ma popołudniowych drzemek

5. Sylcia 31

Sylcia 31 Mama Olki i Wiki

Olka też już od ok roku nie śpi popołudniami.Czasem zdarzy się jakaś drzemka, jak jest chora, lub bardzo zmęczona.

6. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

Moj Kubus tez od jakiegos roku juz nie sypia w dzien. Chyba, ze jest bardzo zmeczony to sam sie laduje do lozka i zasypia. Ale staram sie w takich sytuacjach troche go jeszcze pomeczyc i polozyc wczesniej do lozeczka wieczorem.

7. Basia80

Basia80 Podwojna mamusia :)

my pozno wstajemy (9-10)
    jednak po bardzo aktywnym przedpoludniu lub gdy wstaniemy wczesniej to jola zasypia.
    najlepiej lubi zasypiac w aucie i spi wtedy ok 3 godzin :-)
    po takiej drzemce idzie spac normalnie - ok 22:30

8. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

Kacper śpi w żłobku :-)
    ale przed żłobkiem też sypiał w domu prawie codziennie :tak:
    spac chodzimy około 20 :happy:

9. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

A u nas od jakichś 3 miesięcy skończyły się popołudniowe drzemki, a szkoda.Sporadycznie zdarzy się małrej przysnąc w wózku podczas spaceru.Szkoda,bo miałam w dzień chwile dla siebie....

10. reklama
  11. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Mój Kuba nadal śpi w dzień.
    Kładę go ponieważ w przedszkolu jest drzemka więc nie chcę dziecku robić mętliku w głowie.
    Dzieci w przedszkolu śpią, więc w domu również go kładę, żeby się nie odzwyczaił.

Pozdrawiam.

12. naja

naja Fan(ka)

Maciek sypia sporadczynie - musi być wyjątkowo zmęczony lub niezbyt dobrze się czuć. z przedszkola wraca wcześnie, nie chcę by tam był zmuszany do spania, skoro sam z tego zrezygnował chyba z rok temu. wieczorem kładę go o 20.00, wstaje między 7.00 a 8.00, choć zdarza się, ze i o 6.00 jest wyspany:baffled:

Poleć forum