reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla dzieci 1,5 i 3 lata

Kupiłam im ten pociąg. Dostali wczoraj, bo synek po antybiotyku w domu siedzi, a ja już nie mam pomysłów na zabawę. Od poniedziałku wraca do przedszkola.
Prezent rewelacja. Od wczoraj się bawią, synek potrafił tam dziś 2 godziny sam siedzieć. Oczywiście ich zwierzątka też już jeżdżą - nie wiedziałam, że wagonik jest aż tak duży. A ile historii wymyślonych!
Córce kupiłam domek na drzewie, żeby się nie kłócili za bardzo, ale ten domek... Nie jestem zachwycona. Dzieci się niby bawią, ale tak sobie, mało chętnie.
Domku żałuję, trzeba było inny zestaw duplo kupić. A tak byłam nieprzekonana do tych klocków. Zastanawiałam się bardzo długo, bo jednak trochę trzeba wydać.
 
reklama
Kupiłam im ten pociąg. Dostali wczoraj, bo synek po antybiotyku w domu siedzi, a ja już nie mam pomysłów na zabawę. Od poniedziałku wraca do przedszkola.
Prezent rewelacja. Od wczoraj się bawią, synek potrafił tam dziś 2 godziny sam siedzieć. Oczywiście ich zwierzątka też już jeżdżą - nie wiedziałam, że wagonik jest aż tak duży. A ile historii wymyślonych!
Córce kupiłam domek na drzewie, żeby się nie kłócili za bardzo, ale ten domek... Nie jestem zachwycona. Dzieci się niby bawią, ale tak sobie, mało chętnie.
Domku żałuję, trzeba było inny zestaw duplo kupić. A tak byłam nieprzekonana do tych klocków. Zastanawiałam się bardzo długo, bo jednak trochę trzeba wydać.
Z duplo polecam plac budowy, remizę, myjnie i supermarket, były jeszcze jakieś inne ale mniej trafione. Tylko nie wiem czy te zestawy jeszcze istnieją bo to dawno było jak kupowalismy ☺Cieszę się, że pociąg trafiony 👍
 
Z duplo polecam plac budowy, remizę, myjnie i supermarket, były jeszcze jakieś inne ale mniej trafione. Tylko nie wiem czy te zestawy jeszcze istnieją bo to dawno było jak kupowalismy ☺Cieszę się, że pociąg trafiony 👍
U mnie jeszcze zestawem farma dobrze się bawili (5649) - ale też nie wiem czy jeszcze jest dostępny.
Następny taki prezent dostaną dopiero na Boże Narodzenie, to jeszcze dużo czasu 😁 chociaż córka może na 2 latka coś dostanie.
 
U nas sprawdzają się zazwyczaj najprostsze rzeczy i zabawki. Czasami myślę i główkuję czym zająć małego, co mu się spodoba, czym się zainteresuje dłużej niż 2 min…i nie jest to łatwe 😊 Ostatnio mu kupiłam zestaw instrumentów (bębenek, flecik, marakasy, trójkąt, harmonijka, dzwoneczki na rękę, klawesy, kastaniety itp.). Syn bardzo lubi się tym bawić. Czasami zajmuje mu to naprawdę sporą część dnia… oczywiście z przerwami. Od razu uprzedzę wszystkie mamy…nie robi tymi instrumentami hałasu który by nam przeszkadzał😊 W zestaw wchodzi wiele instrumentów więc naprawdę potrafi się każdym instrumentem zainteresować dłuższą chwilę a to już coś😊 Jakiś czas temu dostał od dziadków samochód billy z chicco. Jako prezent sprawdza się doskonale. Syn opanował go w mig. Potrafi się bawić samym autkiem, a jak mu się znudzi to bierze kierownicę i próbuje sam sterować, czasami przy pomocy taty który ma chyba większą frajdę niż syn hehe. U nas syn jest na etapie „pilota i jego przycisków” więc kierownica mu go zastępuje… wciska przyciski jazdy do przodu i tyłu, a co za tym idzie zwiększa pole widzenia i doskonali zdolności koordynacji ruchów ręki. Dodatkowo ogromne koła auta to u nas hit jak również efekty świetlne i dźwiękowe. Taki samochodzik może się u was super sprawdzić zarówno dla córci jak i starszego synka😊 To taka zabawka dwa w jednym. Jak się znudzi autko, zawsze można bawić się samą kierownicą. Jest to naprawdę fajna zabawka, która oprócz frajdy stanowi świetny trening koordynacji.
 
Ostatnia edycja:
Już zapomniałam o tym temacie. A niedługo drugie urodziny córki i Dzień Chłopaka. Już mam dla nich wybrany prezent - domek kartonowy. Jakby ktoś szukał pomysłu, to polecam. Karton pomalują, trochę się pobawią, a jak się znudzi to nie problem, bo się wyrzuci po paru tygodniach 🙂
 
Do góry