reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zdarzyla sie komus pomylka w okresleniu plci na USG?

Witajcie
Ja mam dwóch chłopaczków. Za każdym razem czułam, że to chłopak i zaznaczałam lekarzom, że nie chcę znać płci. W drugiej ciąży tak bardzo byłam pewna, że to chłopak, że podczas porodu nawet nie spytałam o płeć urodzonego dzidziusia :-D. Dopiero po jakimś czasie mój mąż (obecny przy porodzie) powiedział "jest pitolek".
Dziewczyny zaufajcie swojej matczynej intuicji:tak:.

Moja matczyna intuicja plus USG zaszwankowały. Miał być Tymek, a wyszła śliczniutka Antosia ;)). Dodam, że będzie jednak Antosia dowiedzieliśmy się w 7 miesiącu kiedy lekarz spytał czy znamy płeć dziecka odpowiedzieliśmy, że tak, na co lekarz stwierdził, że właśnie widać piękne wargi sromowe. Mój mąż o mało nie zemdlał. Ha ha ha. Oczywiście dla nas liczyło się aby było przede wszystkim zdrowe i to było nasze pierwsze dziecko. Lekarz po prostu mocno nas zaskoczył, bo wcześniej na 100% miał być chłopak.

Pozdrawiam!
 
reklama
W moi przypadku jest tak, że w 22 tyg jeden ginek powiedział że widzi wyraźne dziewczynkę. No a poszłamm ostatnio na wizytę do swojego ginka i on stwierdził że chłopak :-D Więc płeć jest dla nas nadal zagadką i niech już tak zostanie do porodu :-) A na suwaczku póki co zostawiłam pierwszy strzał lekarza :-D
 
Mi trzech lekarzy powiedziało że będzie Maciuć! Ja byłam ...załamana ..marzyłam o dziewczynce :) Wmawiałam sobie,że fajnie jest być mama chłopca :) Kupiłam szary wózek ..body z samochodzikami...niebieskie kocyki...nie było mowy o pomyłce...Gdy obudziłam sie z narkozy i dowiedziałam się ,ze urodziłam Nadię ...zwariowałam ze szcześcia... i tak jestem "pijana"tym szczęściem juz 5 lat :) Teraz jest jeszcze za wczesnie na rozpoznanie plci ale za miesiąc wybieram sie na usg 4D WTEDY NA 100%POZNAM PŁEĆ :)
 
Ja jak na razie nadal mam mieć dziewczynkę, lekarz powiedział że na 100% i na pewno ani on, ani pani na USG przesiewowym się nie pomylili, ale moja sąsiadka miała tak że do samego końca ciąży miała mieć chłopca, cały czas chłopiec i chłopiec... a jak poszła rodzić okazało się że urodziła się dziewczynka! Kobieta była w szoku;p
 
Do góry