reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Daty urodzin

reklama
mrozik duzo zdrówka dla Filipka dzisiejszego solenizanta aby chował sie zdrowo i przynosił Wam same radości!!!
 
Jejku, bardzo dziękujemy :-), ja to aż zapomniałam ze to 5 miesiac. No ale za miesiąc to już naprawdę będzie co świętować - połóweczka już będzie :cool2::-D
Aha - melduję że na 5 miesiączek Filipek dostał pierwszego ząbka, ma juz cały ostry brzeg. Wczoraj tylko kancikiem drapał ;-). Widać juz bielutkie "coś" myślę że na wieczór będzie tego więcej na wierzchu, jak mi pozwoli to napisze
 
Wszystkiego dobrego dla małego Filipka przede wszystkim dużo zdrówka, całuski od Oleńki :-):-):-)​
 
Wszystkiego najlepszego dla Filipka z okazji 5 miesiecy!!!
milosne_mis_1.jpg

 
reklama
Do góry