reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Defurag, a staranie się o dziecko

Monii097

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Lipiec 2021
Postów
694
Witam Was Dziewczyny. Mam problem. 3 miesiące staramy się o dziecko. 3 dni temu dostałam zapalenia pęcherza i od tych trzech dni biorę Defurag. Dopiero dziś zastanowiłam się i przeczytałam ulotkę i pisze że kobieta planująca ciąże nie powinna tego brać. Stresuje się teraz, bo za 8 dni powinnam dostac @ a w razie gdybym zaszła w ciążę czy stało by się coś maleństwu.? Czy któraś z Was również stosowała ten lek lub podobny i było wszystko okej?
 
reklama
Hmm... Ciężko będzie Ci tutaj znaleźć taki sam przypadek (ten sam lek, przypadłość + starania się o dziecko), chociaż wszystko się może zdarzyć. Po co masz się stresować przez cały ten czas, zadzwoń do swojego ginekologa o poradę albo nawet idź do apteki, farmaceuci to też bardzo mądre osoby, doradzą Ci 🙂
 
Do góry