reklama

Dekoracje kącików dla naszych maluchów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez tami_dj, 27 Lipiec 2015.

1. tami_dj

tami_dj mama Błażeja i Michała

Witajcie
    Od jakiegoś czasu systematycznie szukam inspiracji do kącika dla mojej księżniczki. Mam plan aby wykonać wszystko własnoręcznie i tu moje pytanie. Jak to jest u Was, robicie., kupujecie?
    Jak na razie mam wyhaftowany jeden obrazek i czekam aż przyleci do mnie tiul na pompony do zawieszenia. Może podzielicie się swoimi pomysłami.

2. tami_dj

3. reklama
  4. dreamgirl

dreamgirl Fanka BB :)

My nie mamy miejsca na żadne kąciki. Będzie po prostu łóżeczko w pokoju z aneksem kuchennym. Małe mieszkanie - wiadomo jak to wygląda. Może jak kupimy lub wynajmiemy większe to będziemy coś urządzać. Powodzenia!

5. Colly

Colly Fanka BB :)

Ja się zastanawiałam nad tym i uznałam że dzięcięca kołderka i osłonka na łóżeczko wystarczy ;p może później dokupie takie duże naklejki na ścianę i meble ale to jak wpadną mi w oko jakieś naprawde fajne.

6. aga1986r

aga1986r Fanka BB :)

My robimy sobie sypialnię w niej stanie łóżeczko, a kącik to jak już Julcia będzie miała 3 latka to się jej po prostu pokoik zrobi z mojego gabinetu. Póki co na łóżeczku będzie wisiało tylko serduszko z napisem "Tu śpi nasze szczęście niepojęte"

7. tami_dj

U nas też mała będzie w naszej sypialni a później zobaczymy ale te pompony mnie zachwyciły i nie umiem się powstrzymać. Widzę że tylko mnie odbiło dekoracyjnie ;-)

8. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

U Nas łóżeczko już stoi :) w sypialni,na razie tylko tyle ale planuje jakoś ten kącik udekorować,mam już napis Bartuś z filcu do przyczepienia nad łóżeczkiem i zamierzam też zrobić kilka pomponów do dekoracji,zobaczymy,wisi też już nad łóżeczkiem obrazek Matki Boskiej z dzieciątkiem :)

9. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Coś za pierwszym razem nie dodalo

Załączniki:

10. reklama
  11. paulka87

paulka87 Fanka BB :)

takie kolory wybrałam dla juniora :) we czwartek wstawimy komodę i łóżko dla mnie, a z czasem dojdą jakieś dodatki

DSCF1523.jpg DSCF1524.jpg DSCF1525.jpg DSCF1530.jpg

12. Colly

Colly Fanka BB :)

Paulka super kolorki. Fajnie że mały będzie miał swój pokój.

Poleć forum