reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dekoracje kącików dla naszych maluchów

tami_dj

mama Błażeja i Michała
Dołączył(a)
14 Październik 2009
Postów
211
Miasto
Jaworzno / Vlissingen
Witajcie
Od jakiegoś czasu systematycznie szukam inspiracji do kącika dla mojej księżniczki. Mam plan aby wykonać wszystko własnoręcznie i tu moje pytanie. Jak to jest u Was, robicie., kupujecie?
Jak na razie mam wyhaftowany jeden obrazek i czekam aż przyleci do mnie tiul na pompony do zawieszenia. Może podzielicie się swoimi pomysłami.
 
reklama
My nie mamy miejsca na żadne kąciki. Będzie po prostu łóżeczko w pokoju z aneksem kuchennym. Małe mieszkanie - wiadomo jak to wygląda. Może jak kupimy lub wynajmiemy większe to będziemy coś urządzać. Powodzenia!
 
Ja się zastanawiałam nad tym i uznałam że dzięcięca kołderka i osłonka na łóżeczko wystarczy ;p może później dokupie takie duże naklejki na ścianę i meble ale to jak wpadną mi w oko jakieś naprawde fajne.
 
My robimy sobie sypialnię w niej stanie łóżeczko, a kącik to jak już Julcia będzie miała 3 latka to się jej po prostu pokoik zrobi z mojego gabinetu. Póki co na łóżeczku będzie wisiało tylko serduszko z napisem "Tu śpi nasze szczęście niepojęte"
 
U nas też mała będzie w naszej sypialni a później zobaczymy ale te pompony mnie zachwyciły i nie umiem się powstrzymać. Widzę że tylko mnie odbiło dekoracyjnie ;-)
 
U Nas łóżeczko już stoi :) w sypialni,na razie tylko tyle ale planuje jakoś ten kącik udekorować,mam już napis Bartuś z filcu do przyczepienia nad łóżeczkiem i zamierzam też zrobić kilka pomponów do dekoracji,zobaczymy,wisi też już nad łóżeczkiem obrazek Matki Boskiej z dzieciątkiem :)
 
takie kolory wybrałam dla juniora :) we czwartek wstawimy komodę i łóżko dla mnie, a z czasem dojdą jakieś dodatki

DSCF1523.jpgDSCF1524.jpgDSCF1525.jpgDSCF1530.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1523.jpg
    DSCF1523.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 308
  • DSCF1524.jpg
    DSCF1524.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 342
  • DSCF1525.jpg
    DSCF1525.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 315
  • DSCF1530.jpg
    DSCF1530.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Do góry