reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor tętna płodu

reklama
To zależy. Jeśli chcesz po prostu od czasu do czasu posłuchać serduszka to ok. Jeśli kupujesz po to by się uspokoić to nie bardzo bo niedaj boże go nie znajdziesz (na początku nie zawsze się udaje) i od razu się zestresujesz niepotrzebnie.
 
reklama
Ja również polecam. Uzywalam w dwóch ciazach (Sonoline B). Dawał mi spokój, nigdy nie mialam problemu ze znalezieniem tetna a mam calkiem sporo tkanki tluszczowej na brzuchu, co potencjalnie jest dodatkowym utrudnieniem wiec ja polecam. Miedzy wizytami, gdy dizeciatko przysnęło i nie wykazywalo aktywnosci, posłuchanie serduszka bylo bardoz uspokajające. Kupilam na olx za stówkę, za tyle samo sprzedalam.
 
Do góry