reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor tętna płodu

ja namierzylam w 8/9tyg. a kupilam detektor ze wzgledu na ozniejsze pierwsze usg w 13 tyg.
nastawilam sie na pierwsza porazke ale za pierwszym razem po jakims czasie mi sie udalo..(po tym dlugo nie sluchalam bo to mnie uspokoilo)
wazne by sonda nie przesuwac w ta i we wte nerwowo ..na yt sa dobre fimiki gdzie laski tlumacza dokladnie ...zastosowalam sie i dzieki temu poszlo gladko...sama przeiez nie wiedzialam coo i jak a wtedy napewno by mi to dluzej zajelo ..lekarzo odradzajacym napewno o to chodzi no ale pomoc jest takze jest duze ulatwieniie
teraz tylko sonde przyloze i slychac niemal od razu ..16 tydz.3dni

ja polecam
 
reklama
Hej, czy któraś z Was tak może miała?? Otóż jestem w 10 tygodniu ciąży, kupiłam detektor tętna płodu (w Anglii) marki w8-25, długo jeździłam sondą ,nim coś znalazłam, ale.. detektor pokazał tętno powyżej 150,czasami ponad 130 ,ale w ogóle nie słychać bicia serduszka, tylko same szumy ,czy tak może się zdarzyć?? W ogóle tego nie rozumiem ,czy możliwe jest ,że tętno znalazło, ale dzidzia może być odwrócona, dlatego nie słychać bicia serduszka??
 
Do góry