reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

detektor tętna

ammaa3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
67
Hej, jestem po 6 poronieniach na etapie 5/6 tygodnia. Niepłodność immunologiczna w skrócie. Obecnie jestem w 7 ciąży, stwierdzona przez ginekologa, beta była książkowa, zarodek o parę dni młodszy na USG, bicie serca 170. Wręcz książkowo, jestem na żelaznym zestawie. Obecnie jestem w 10 tyg. Do rzeczy. Kupiłam detektor dla spokojności...no właśnie.
W pierwszy dzień wyłapałam idealnie, w drugim dniu już słabo ale było a w trzeci dzień i dziś mam wrażenie, że się obróciło/schowało? Nie chcę schizować bo mój detektor angelsound (podstawową wersja) jest dla późniejszych ciąż. Dzidzia nie lubi? Wystarczy, że się obróci i już nie usłyszę? Nie chcę biegać po ginekologach, potrzebuję Waszego doświadczenia.

W kwestii młodszych ciąż jestem mistrzem a teraz muszę się uczyć. Jak jest u Was? :)
 
reklama
Ja zaczęłam używać detektora w 10tc. Też momentami nie mogłam znaleźć tętna, czasami zajmowało mi to nawet 30 minut by znaleźć serduszko. Dopiero ok. 15 tygodnia było tak, że przyłożyłam i od razu łapałan serduszko.
 
Hej, jestem po 6 poronieniach na etapie 5/6 tygodnia. Niepłodność immunologiczna w skrócie. Obecnie jestem w 7 ciąży, stwierdzona przez ginekologa, beta była książkowa, zarodek o parę dni młodszy na USG, bicie serca 170. Wręcz książkowo, jestem na żelaznym zestawie. Obecnie jestem w 10 tyg. Do rzeczy. Kupiłam detektor dla spokojności...no właśnie.
W pierwszy dzień wyłapałam idealnie, w drugim dniu już słabo ale było a w trzeci dzień i dziś mam wrażenie, że się obróciło/schowało? Nie chcę schizować bo mój detektor angelsound (podstawową wersja) jest dla późniejszych ciąż. Dzidzia nie lubi? Wystarczy, że się obróci i już nie usłyszę? Nie chcę biegać po ginekologach, potrzebuję Waszego doświadczenia.

W kwestii młodszych ciąż jestem mistrzem a teraz muszę się uczyć. Jak jest u Was? :)
Hej ja też mam ten sam detektor. Pierwszy raz znalazłam tętno około 10 tygodnia ciąży. I później też próbowałam szukać i muszę przyznać że czasem spanikowana myślałam że coś jest nie tak i się martwiłam a oczywiście następnego dnia rano tętno było. Dzidziuś się poprostu tak obrócił.
Dla pocieszenia powiem że im starsza ciąża tym łatwiej Ci będzie znaleźć tętno. Ja jestem w 17 tygodniu obecnie i już bez problemu wychwytuje ale początki były ciężkie 😉
Nie martw się na zapas!
 
W kwestii młodszych ciąż jestem mistrzem a teraz muszę się uczyć. Jak jest u Was? :)
a wiesz na jakiej scianie masz lozysko ? ja mialam ten sam detektor i czasdem w 30 tygodniu ciazy nie slyszalam serca bo miałąm na przedniej ścianie, z reszta syn zawsze uciekał od detektora i nawet na profesjonalnym u położnej, odwracał się pupą i nie dało się znaleźć tętna.
 
@ness. Mam przodozgięcie, o położeniu łożyska nie mówił. Też mi ciężko ocenić...W razie W daję zdjęcie sprzed 1,5 tyg.
 

Załączniki

  • baby.jpg
    baby.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 140
@ness. Mam przodozgięcie, o położeniu łożyska nie mówił. Też mi ciężko ocenić...W razie W daję zdjęcie sprzed 1,5 tyg.
oj ja się na tym nie znam, nie powiem ci, ale jest tak, że jak dziecko się schowa to nie usłyszysz niestety tętna, jak mówie mi się to zdarzało w 3 trymestrze, Mimo wszystko jednak detektor uspokajał.
 
reklama
Ja dopiero od 12 tygodnia umiałam znaleźć tętno i to tez nie zawsze się udawało za pierwszym razem. Czasami dziecko chowało się bardzo nisko zaraz nad spojeniem łonowym a raz na bokach.
 
Do góry