reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Dha suplementacja

Dinusia87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
46
Hej, jutro zaczynam 3trymestr. Cały czas odrzuca mnie od ryb 😳, zatem moja dieta jest bardzo uboga w dha, przyjmuje cały czas dha 600 mg oraz femibion 1 (dha 200 mg) oraz 3x w tyg oleje arktyczne.
Czy ta suplementacja zastąpi braki ryb?
 
reklama

Octopus

Aktywna w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
88
W 3 trymestrze powinnaś brać już femibion 2. Na opakowaniu femibion 2 pisze że zawiera 200 mg dha, oraz że korzystne działanie jest przy dziennym spożyciu 450 mg dha dziennie przez osobę dorosła. Ty suplementu jesz aż 800 mg dha dziennie, więc to napewno nie jest za mało. Czy to zastąpi ryby nie wiem, aczkolwiek są przeciez osoby które w ogóle nie jedzą ryb bo ich nie lubią i w ciąży też ich nie jadzą.
 
Do góry