reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta 36s - Trzeba się w końcu wziąć za siebie.

Anylka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2010
Postów
17
Miasto
Bydgoszcz
Muszę wam powiedzieć, że trafiłam na coś bardzo ciekawego. Przerobiłam w życiu kilka ładnych diet i powiedzmy sobie szczerze, że ich efekty były bardzo różne. Brałam swego czasu nawet różne suplementy i też miały one różne skutki. Raz nawet się nabawiłam jakiegoś strasznie uporczywego uczulenia skórnego. Ostatnio szperałam w necie i natrafiłam na dietę36s.pl co mnie w niej zaciekawiło to fakt, iż nie polega ona na eliminowaniu niektórych dań, lecz przede wszystkim na takim dostosowaniu terminów ich spożywania aby zmienić nawyki żywieniowe. Co ciekawe to fakt, iż jest ona również bardzo zbilansowana. Muszę przyznać, ze chyba się skuszę, bo wygląda naprawdę rozsądnie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze bo mam do zrzucenia około 7kg. Trzeba pamiętać, żeby się dobrze zmotywować, bo bez tego może być ciężko.
 
reklama
Ta dieta jest jedną z tysiąca innych diet. Ważne byś dobrała dietę do swojego trybu życia i aktywności fizycznej. Nie każda dieta dla każdego.
 
Ja do aktywności fizycznej włączyłabym także stosowanie kometyków ujędrniających żeby był fajny efekt. Skóra po ciąży już nie jst taka piękna jak przed ale mi pomaga balsam ujedrniający z efektimy pharmacare.
 
Do góry