reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

Madzia u nas jest podobnie. Wysypka wystapila w podobnym czasie jak zaczelam brac Feminatal ale lakarka stwierdzila ze to od nabialu i kazala wykluczyc z diety.
 
reklama
Moja dzidzia ma prawie dwa miesiacei karmie ja piersia.
Mam pytanie czy sok kiwi moze uczulac .Zauwazylam ze jak wypilam sok z kiwi pojawily sie na buzce suchawe chrosteczki ale piilam tez bakusia z tym ze kilka dni temu rowniez pilam bakusia i nie bylo chrostek .
 
madzia ja też na początku myślałam, że moja mała dostaje wysypki po prenatalu, ale czy go jadłam czy nie jadłam wysypka nadal sie utrzymywała
 
Proszę o pomoc mój synek ma ponad tyydzień i juz zaczyna cierpieć ..nie może wydalić gazów...co wolno mi jeść????pręży się i płacze zazwyczaj w nocy...proszę o rady na adres koko_aa@wp.pl, z góry dziękuję.
Ola
 
Witam,
Ja mam pytanie, ile po zjedzeniu czegoś co może maluszkowi zaszkodzic, mogłabym odczekac z karmieniem piersią a karmić go odciągnietym pokarmem.
Mam wesele brata i już magazynuję pokarm, tesciowa bedzie go karmiła w nocy i ja w dzien butlą z odciągnietym pokarmem, ale nie wiem ile czasu.
 
witam!
mam pytanie - czy jak karmi sie piersia to czy nie ma zadnych przeciwskazan do jedzenie serow smierdziuchow (czyt. plesniowych)?

Bede wdzieczna za odpowiedz jesli cos wiecie w temacie.

Pozdrawiam, Agnieszka
 
reklama
Gabii, żaden ze mnie ekspert, ale ja bym odczekała około 6 godzin po zjedzeniu czy wipiciu jakichś świństw.
Przy czym, nie dajmy się zwariować. Jeżeli Twoje dziecko nie jest alergikiem, czy szczególnie wrażliwy na pokarmy, to nie martwiłabym się. Nawet wypicie rozsądnej dawki alkoholu nie szkodzi zdrowemu dziecku, więc tak naprawdę wszystko zależy od wrażliwości maleństwa.
 
Do góry