reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

Cześć!karmię piersię już 4 i pół miesiąca, na poczatku bardzo uważałam z jedzeniem, wszystko gotowane, itd, ale po 2 miesiącach miałam tak dosyć, ze zaryzykowałam inne produkty. Małej nic sie nie dzieje, dalej karmię piersią i jem wszystko normalnie. Unikam tylko produktów wzdęciowych, surówek, cieżkostrawnych potraw, ale pozwalam sobie na smażonego kotleta, czekoladę, kawę bezkofeinową, jogurty, ciasta, itp.Kazde dziecko jest inne i trzeba obserwować czy dany produkt nie uczula, czy nie ma dziecko kolki, ale nie ma sensu się katować. Jedyny plus to to że taka dieta karmiących to dieta cud. Ja bez problemu schudłam 14kg!Powodzenia!
 
reklama
:happy:Witam,moja malutka tez ma skaze bialkowa i niestety nie jem nic co ma zwiazek z nabialem:(((W ogole moja dieta jest bardzo skapa i boje sie wprowadzic cos nowego ze wzgledu na Oliwke,ktora ma juz ponad 2 miesiace i szczerze mowiac powinnam zaczac eksperymentowac.A tu trzeba byc cierpliwym,najgorsze jest to,ze jestem strasznym lasuchem i dwa miesiace bez ciast to dla mnie jak cale zycie bez slodyczy:(((Jezeli macie jakies fajne przepisy to poprosze i z gory dziekuje:)))agaxero@gmail.com
 
reklama
Do góry