reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

Nati mimo wszystko mnie by to do głowy nie przyszło, wolałabym, żeby popłakał, choc zawsze mamy zabawki albo pieluszkę i czasem wystarczy dać pieluszkę do ssania
 
reklama
jedni daja inni nie - ogolnie powinna byc po 12mz... :-)

a ostatnio wkurzyl mnie facio mojej mamy. MOwimy na niego dziadek, no bo chcac nie chcac taka role sprawuje, no i w ten dzien co jechalam z Joshem do lekarza on zostal z mlodym. A potem mi sie chwalil ze jadl rozka (loda) i dal Madiemu i ze mu bardzo smakowalo bo co chwile otwieral buzke..... nosz ku*****......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A Natalka jak na razie to próbowała troszkę jabłuszka ze słoiczka, jabłko jagoda- potem miała ciemną kupkę wiec zrezygnowałam (ale było pyszne :p) i jabłko malinka
A tak to tylko cyc bo deserki to czasem nie co dzień... ale już zimno sie robi więc chyba zaczniemy już nie długo cos konkretniejszego :-D
 
a ja z Joshem wogole nie wiedzialam ze gluten sie stopniowo wprowadza i poprostu jak na opakowaniu mannej pisalo od 6mc tak kupilam i z dnia na dzien dostal porcje manny na sniadanie :-D haha i wszystko bylo gites. Teraz jednak bede robic to stopniowo bo to ze z Joshem sie udalo to nie znaczy ze Madi bedzie taki tolerancyjny ;-)

ja opracowalam taka strategie juz pozniej z Joshem ze
na sniadanie byla kaszka/owsianka dla bobasow (moim zdaniem daje wiecej energi na poczatek dnia),
potem karmienie mlekiem,
potem obiadek-sloiczek,
potem mleko,
potem podwieczorek-owoc
i na dobranoc mleko ekstra geste/kaszka na dobranoc bobovity.

Narazie zastapilam 2 karmienia mleka innym jedzonkiem - sniadanko i obiadek, mysle ze za 2mc pojdzie kolejne w odstawke zastapione deserkiem czyli bedzie mial 3-4butli na dzien.
 
a u nas póki co Tysia nie traktuje słoiczka jak pełnowartościowego posiłku :/
potrafi zjeść prawie cały sloiczek a i tak chce cyca...hmmm
 
reklama
Do góry