Evelajna
Październikowa mama
Powinnyśmy założyć klub mam lubiących jeść nocą ;-)![]()
Na pewno zauważyłyście o której czasami tu zaglądam... Jestem nocny marek i swego czasu właśnie koło 2 w nocy jadłam najwięcej

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Powinnyśmy założyć klub mam lubiących jeść nocą ;-)![]()

My tyeż lubimy jeść nocą, a ostatnio jak chcemy zamawiać pizze to jakoś jest już raczej pozamykane ale wyczailiśmy taką pizzernie która dowozi do 24 godz więc w razie czego tam uderzamy (dzwonimy żeby nam przywieźli)Na pewno zauważyłyście o której czasami tu zaglądam... Jestem nocny marek i swego czasu właśnie koło 2 w nocy jadłam najwięcej![]()


Najgorsze że najbardziej głodna to ja jestem ok 18-20 i w tedy mam szał jedzenia.

Na pewno zauważyłyście o której czasami tu zaglądam... Jestem nocny marek i swego czasu właśnie koło 2 w nocy jadłam najwięcej![]()



Dobrze, że taka jest.My tyeż lubimy jeść nocą, a ostatnio jak chcemy zamawiać pizze to jakoś jest już raczej pozamykane ale wyczailiśmy taką pizzernie która dowozi do 24 godz więc w razie czego tam uderzamy (dzwonimy żeby nam przywieźli)![]()
U mnie też już Karmi co wieczór ;-)I ja mam fazę na słodycze. Jak nie ma to ok, ale jak są w domu to biada im... Pochłonę wszystko. Nie jadąłam w ciąży dużo, a przez 3 m-ce po porodzie nic "dla dobra dziecka", a jak zobaczyłam, że jej nie szkodą to wciągam. I Karmi co wieczór ostatnio, jakoś tak mnie wzięło.
I ja mam fazę na słodycze. Jak nie ma to ok, ale jak są w domu to biada im... Pochłonę wszystko. Nie jadąłam w ciąży dużo, a przez 3 m-ce po porodzie nic "dla dobra dziecka", a jak zobaczyłam, że jej nie szkodą to wciągam. I Karmi co wieczór ostatnio, jakoś tak mnie wzięło.
też mam ciąg na słodkie
a potem mi niedobrze... :-(
