reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mam karmiących

Ja ostatnio robiłam bigosik na święta i się go najadłam na kolację. Trochę miałam stracha czy małej nic nie będzie, ale ona jest wyrozumiała i pozwala od czasu do czasu mamie podjeść czegoś innnego - dobrego.
Tylko mi było niedobrze jak to zjadłam i bałam się, że mogę mieć atak od kamieni we woreczku :szok::szok::szok::szok:
Ale wszystko było OK a bigos znakomity (czeka w słoikach na święta)
 
reklama
spróbowałam ostatnio bigosiku teściowej i Mikiemu nic nie było:szok:Ryzkantka jestem,ale nie mogłam się powstrzymać,on jest taki pyszny,teściowa dobrze wygląda i dobrze gotuje,dobrze że nie mieszkamy z nimi,bo bym jak kwadrat teraz chodziła ghihih


Ja też juz mam bigosik, sos grzybowy, a nawet pierogi z kapustą zaliczone. Także mandarynki i grapefruity. Czekolada ok., tylko czosnek w dużej ilości nie bardzo...
A lubię :-(
 
Ja też juz mam bigosik, sos grzybowy, a nawet pierogi z kapustą zaliczone. Także mandarynki i grapefruity. Czekolada ok., tylko czosnek w dużej ilości nie bardzo...
A lubię :-(

oj czosneczek to ja też lubię,oj lubię:rofl2:najchętniej jadłabym go we wszytskim:rofl2:a najbardziej lubię oliwki z czosnkiem i oregano,mniami:rofl2::tak:a manadarynek i grejfrutów niestety nie mogę,bo zaraz mnie wysypuje:eek:,a tyż lubię:tak:
 
oj czosneczek to ja też lubię,oj lubię:rofl2:najchętniej jadłabym go we wszytskim:rofl2:a najbardziej lubię oliwki z czosnkiem i oregano,mniami:rofl2::tak:a manadarynek i grejfrutów niestety nie mogę,bo zaraz mnie wysypuje:eek:,a tyż lubię:tak:
Czosnek ja też lubię i sos czosnkowy taki jak ja robi,ę też jem i wogóle do wielu potraw dodaję czosnek.
A bigosik ja też już zaliczyłam i małemu nic nie było:tak:
No i ja należę do tych uczulonych na cytrusy:baffled::baffled:
 
Ja tylko czekam aż sezon grillowy się zacznie i heja boczuś i pieczywko z masełkiem czosnkowym no i karkóweczka - mniam.

A bigosik to zjadłabym - może u rodziców podjem sobie ghighi.
 
Ja tylko czekam aż sezon grillowy się zacznie i heja boczuś i pieczywko z masełkiem czosnkowym no i karkóweczka - mniam.

A bigosik to zjadłabym - może u rodziców podjem sobie ghighi.
A u nas na grilla są takie pyszne kiełbaski 'Pyszne' i 'Chili' takie pikantne, pyyycha:happy:
Albo żeberka grilowane, wszystko dietetyczne:rofl2:
 
Ja swoją dietę matki karmiącej zakończyłam w styczniu. Jem wszystko. No może poza czosnkiem ale to tylko dlatego że jestem uczulona :baffled: A młodemu nic nie jest. Zero uczuleń i kolki przeszły :-)
 
reklama
Do góry