reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta !!! :-)

reklama
Dziewczyny prawda jes taka że żeby schudnąć (o ile nie ma jakichś problemów metabolicznych)to
1.Wykluczyć z diety słodycze.
2.Jeść mniejsze porcje (5posiłków o regularnych porach co 3godziny mniej więcej)
3.Ruszać się!
4.Nie podjadać między posiłkami
5.Nie dać się zwariować.
Przecież nic się nie stanie jak od czasu do czasu zjemy schabowego na obiad.Jak pisałam w innym wątku ja się wspomagam llekiem ale u mnie to jest niestety otyłość 1 sopnia :(
Jednak zaczęłam ćwiczyć i ruszać się nie podjadam między posiłkami na kolację robię sobie sporą porcję sałatki warzywnej z jogurtem naturalnym i popijam czerwoną herbatą.(O matko a kebab i pizza to tak za mną chodzą że masakra).Powiem Wam że najgorszy jest pierwszy tydzień jak dla mnie no i kolacja nie później niż o 20.30(chodzę spać koło 1 w nocy przeważnie).I gdzieś czytałam że najlepiej jest chudnąć 2-3kg na miesiąc,1kg na tydzień to już jest dość szybkie tempo.
Trzymam kciuki za odchudzające się i życzę wytrwałości(sobie oczywiście też!)
 
Ostatnia edycja:
malenstwo- szczerze te wszystkie punkty co napisalas to tylko tak pisza... ja jem mniej posilkow bo nie zawsze mam czas, pozwole sobie na cos slodkiego w zamian za jakies posilek... w ciazy przytalam tyle bo cala przelezalam.. a teraz gdy mam wiecej ruchu lepiej sie czuje i widze ze kg leca w dol... chociaz myslalam o tabletkach poniewaz chcialabym zrzucic ok 15kg, ale nie jestem pewna czy lekarz wystawi mi recepte:confused:
 
Do góry