reklama

Dieta !!! :-)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez salik_agnieszka, 3 Styczeń 2009.

1. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

dziewczyny piszcie tu prosze o tym jak pozbyc sie skutecznie i na dlugo -oczywiscie nadmiernych kilogramow :-)

2. agunia-ln

agunia-ln Fanka BB :)

Jak ktoś ma taki sposób to ja poproszę i z góry dziekuję:-):tak::-D

3. reklama
  4. Aniknulka

Aniknulka Czerwcowa mama'08

Cóż..... najlepsza dieta to podobno ŻP ale przy karmieniu piersią to bym konia z kopytami zjadła :-D jednak jak stosowałam dietę cukrzycową (ciążową) przytyłam książkowo jednak po porodzie cukrzyca minęła a ja niestety wróciłam do starych i złych nawyków żywieniowych.
    Co mogę poradzić:
    jeść 5-6 małych posiłków dziennie

1. (8.00) 3 kromki razowego bez masła z chudą wędliną i pomidorem plus niesłodzona herbata
    2. (11.00) 2 kromki Wasa z serkiem almette
    3. (14.00) piers z kurczaka gotowana z warzywami
    4. 17.00 jablko
    5. 20.00 3 kromki razowego z szynka herbata

a najlepiej unikac slodyczy i jesc mniej

5. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

To ja też poproszę :D musze się wziąć za siebie :D może razem się zmobilizujemy i będzie nam łatwiej. ??:D:D Pozdrawiam

6. salik_agnieszka

ja narazie odstawilam slodycze i jem 3 posilki dziennie ale ten ostatni jest do 18:00 po 18:00 nic nie jem no ewentualnie jablko lub inny owoc, oprocz tego jeszcze nic smazonego, tylko gotowane na parze, duszone itp. no i duuuzo wody mineralnej nie gazowanej... zobaczymy czy beda efekty....

7. niunia_2008

niunia_2008 mama Wiktorii :)

aga- oprócz diety trzeba włączyć dużo ruchu żeby były lepsze efekty.. ja chodze na siłownie 3 razy w tyg na wacu well + rowerek stacjonarny w domku i brzuszki ale na ab rocket... narazie przez miesiac schudlam ok 5kg.. no i juz widze po spodniach ze sa na mnie za duze:tak:
    mam nadzieje ze do wakacji jakos bede wygladac;-)

8. salik_agnieszka

tez mam taka nadzieje , ja niestety nie mam jak chodzic na basen czy silownie ... musza wystarczyc spacery i brzuszki w domku.

9. salik_agnieszka

cos malo tych diet :-D

10. reklama
  11. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Bo najlepsza djeta to MZ (mniej zrec):-D ale tak powaznie to tez sobie obiecalam ze zrzuce 5 kg, poki nie zrobi sie z nich wiecej.
    Cwiczenia polaczone z djeta daja efekty, ale ja roche leniwa jestem i brakuje mi motywacji.

12. salik_agnieszka

no mi tez brakuje motywacji ..... ale dobrze idzie juz pierwsze pol kilo za mna :-)

Poleć forum