reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Jesli chodzi o te lozeczka to material jest bardzo wytrzymaly, maja regulacje wysokosci materacyka i odpinany na zameczek jeden bok gdy dzicko juz umie wychodzic z lozeczka.wszystko zalezy od modelu:tak:
 
reklama
Aneczka K, rady doswiadczonej mamusi zawsze w cenie:) Chyba jednak warto zastanowic sie nad takim lozeczkiem, kwestia jedynie doboru odpowiedniego modelu:-) Teraz przynajniej wiem mniej wiecej o jakie funkcje pytac w sklepie jesli sie zdecyduje, bo szczerze mowiac tyle tego wszystkiego jest, ze zglupiec mozna:-)...
 
O matko ależ sie tu dzieje, nawet nie wiedziałam o tym watku.

Kurcza wy juz kupujecie maleństwom ciuszki, a ja jeszcze nic a nic..:-(


Ataata ja pod wpływem dziewczyn zdecydowałam się dziś na jakieś zakupy :tak:
Wyciągnęłam rano męża do sklepu, aby nie być w tyle ;-)

Ale myślę, że jeszcze mamy duuużo czasu. Jakby co jeden wieczór na allegro i masz wszystko ;-);-)
 
Jakby co jeden wieczór na allegro i masz wszystko ;-);-)
No niby tak, ale najpierw na ten jeden wieczór musze kase uzbierać:-D
Ja tam sie nie spinam że jeszcze nic nie kupiłam, bo bede miała ciuchy i inne wynalazki od siostry, wiadomo napewno pokupuje tez coś nowego, ale jak wiecie nie pracuje i niemam narazie kaski...
Ale jeszcze troche czasu jest więc napewno jakos to będzie:-);-)
 
reklama
Ataata moja bratowa yyy tzn przyszła bratowa;-) dała mi tyle ciuszków że nie mam co z tym zrobić :-)Jest tego pełno kilka kartonów ale obiecałam że dopiero we wrześniu bede się tym zajmować tzn dokupywać tego co brakuje itp wiec jak coś hętnie ci oddam część bo jak moja mama już się zapowiedziała że we wrześniu szaleje z zakupami dla teoretycznie wnusi to od niej dostane pełno rzeczy wiec bratowa plus moja mamuśka mnie zaopatrzą ;-)yakże ja chętnie się podziele nie ma problemu:-):tak:
 
Do góry