reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Wiesz co Ewcia no zobaczymy jak bedzie z funduszami.... mnie sie podobają właśnie te turystyczne ale ceny też niektóre mają niezle..
Jak bedzie kiepsko to wtedy zwykłe drewniane (moja siostra wychowuje dwójke dzieci w takich ito kupionych na promocji za 40zł każde:-D) i trzymaja sie świetnie. Szok bo myslelismy ze zaraz sie rozpadną, a tu niespodzianka:-D

To mi sie podoba
ŁÓŻECZKA / KOJCE GUCIO EXSLUSIVE -RÓŻOWE !!! (213274073) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
i to też
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=211122513
Ale drogie jak cholera:baffled:

A w sumie to wszystkie są ładne i jak bymnawet miała kasy dużo to bym miała cholerny problem z wyborem:-D
 
reklama
Ataata masz rację. Jak zaczęłam szukać to myślałam, że turystyczne będą tańsze od tych drewnianych. Ale nie ma reguły :)
Byłam dziś w IKEA i znalazłam za około 90 zł zwykłe sosnowe łóżeczko.
I powiem Ci, że całkiem ok było.
 
Dobra dziewczyny musze wam to pokazać bo nie wytrzymam:rofl2::sorry2:

Moja kolejna Wielka Miłość...

misHM_p.jpg

misHM_t.jpg


Tylko, że wiecie co.... jest jeden problem.... kombinezonik jest malusi bo w rozmiarze 56cm:-:)-:)-( i kosztuje narazie 47zł (używany) :-:)-:)-(a podejrzewam że będzie droższy ito o wiele bo jest słodki i zainteresowanie też jest...
Cholera no kupiła bym go za każde pieniądze bo sie zakochałam, ale właśnie mi mama uświadomiła że niema sensu, bo ubiore go tylko raz na dzidzie -w drodze ze szpitala do domu (10minut na nogach, 2min autem)... No i faktycznie bo z dzieckiem w zimie to ja wyjde na pole dopiero pewnie po miesiącu, a wtedy 56cm to mu na nos założe:-D
No szkoda szkoda...
A chyba bez sensu kupić coś co ubiore 1raz....:-(
 
wiecie co. Ataata mnie zainspirowała tymi kombinezonikami i pajacykami. A ponieważ jestem krawcową to chyba sobie kilka takich poszyję. Będzie taniej a również uroczo. Jak już coś poszyję to prześlę wam zdjęcia. Tylko nie wiem kiedy to będzie.
 
reklama
Weroniczka...zazdroszcze, ja czasem cos tam szylam ,ale to strasznie dlugo trwalo. teraz maszyna zepsuta, ale zawsze musze miec podobna rzecz zeby brac wymiar....niestety u krawcowej zawsze sie to sprawdza ze dla innych szyje szybko:-)
 
Do góry