reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Ja oczywiscie wlaczam sie do kolejki na kombinezonik. to naprawde fajna sprawa jak potrafi sie wlasnorecznie zrobic cos dla swojego Dzidziusia :tak: Ja mam juz taki jeden pajacyk na chlodne dni z uszkami i w takie slodkie misie. Napewno moja Dzidzia zalozy to nie raz ;-)
 
reklama
belka robiłaś juz jakieś zakupy dla maluszka ????;-) Tak się każdego pytam bo chyba tylko jak taka niecierpliwa jestem i mam juz kilka ciuszków:zawstydzona/y::tak: nio i ewa79 kupiła pościel wiec jest nas może 2 a może ciut wiecej????
 
to ja na tym jeszce wyjdę tak że sama dla maluszka nic nie poszyję ale za to zarobię na nowy:-):-)
A tak serio dziewczyny to chętnie się za to zabiorę i wam poszyję o ile mi sił starczy. Dla Stasia takie cudeńka szyłam do ósmego miesiąca. Tak więc mam jeszcze troszkę czasu. A szycie hurtowe idzie o wiele szybciej niż detaliczne.:tak::tak:
 
dziewczyny a tak w ogóle jeśli byście wszystkie faktycznie chciały z takiego samego materiału te kombinezony( mogą być różne z tego fasony kombinezonów) to może ja kupię w hurtowni tkaninę i będzie wtedy duuuuzo taniej.
 
Jak dla mnie super pomysl.A co myslisz o wykonczeniu w srodku? bo ja nie wiem z czego sie to robi ale chcialabym taki ocieplany:eek:;-)
 
Weronisia dokładnie Kochamy Cie tu już zato:tak:

Dziewczyny a co myślicie o takim konkretnie fasonie??
Jest poprostu boski, tylko kolor za jasny bo ciut niepraktyczny... ale jak by sie nam wszystkim podobał ten fasonik to by Weroniczka miała jeszcze łatwiej....
Normalnie te Wielkie stopki i długie uszy mnie powalają....
Co myślicie??? (ocieplany oczywiście bo dzieciaczki mamy zimowe)
 
ataata no fajowy tez zając:-):tak:

a wiecie jak byloby super jak juz bysmy ubrały nasze maluchy w te kombinezony i pozniej kazda z nas wstawilaby tu fote:-)

normalnie super:-D
 
reklama
Do góry