reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Ataata no gratulacje, że już udał Ci się urządzić Wam gniazdko.
Ale ja też ten komputer to bym przestawiła. Wiem, że nie masz miejsca, ale maluchy jak najdalej powinny być od takich sprzętów.

Stefanka no dość skromne to gniazdko ;))))))
 
reklama
buuuu, ja tez juz chce taki pokoik :tak::-D
my komputer postanowilismy ulokowac w kuchni bo jest duza i z taka wneka. bo jak sie bedzie cos ogladac to boimy sie, ze maluszek moglby miec klopoty ze spaniem. nie wiem jak to bedzie po urodzeniu malca, ale teraz to komp chodzi caly dzien - niedobrze zeby go rozpraszal ekran albo muzyka.

w ogole to dostalismy juz nasz wozek wczoraj :-D ale na razie tylko B. sie nim bawi bo ja cos nie mam smialosci i boje sie, ze cos popsuje :-:)zawstydzona/y:. ale z tego co widze to wystarczy raz kliknac, a on zmienia postac :-D
 
rzeczywiscie, pora sie oswajac z tymi sprzetami.
jejku, to niesamowite, ze Dzidzia jest taka mala, a potrzebuje TYLE roznych przedmiotow!
smieje sie, ze powoli to ma ciuchow wiecej ode mnie :-)

sluchajcie, czy do wozka warto miec osobny materacyk, czy wystarczy spiworek??? bo mi sie wydaje, ze w tej opcji "lezanej" to on tam bedzie mial twardo.
za to podoba mi sie, ze mozna tak zainstalowac ta ruchoma czesc (ta co jest tez fotelikiem samochodowym), ze dzidzius moze byc twarza do nas. to chyba nie jest opcja na zime i sniegi, ale juz na wiosne to super!
 
Dzięki jeszcze raz dziewczyny, ciesze sie że i wam sie podoba:-)

Aneczka, Dada a mam pytanko, dlaczego monitor nie może stać niedaleko łóżeczka?? Maluszek ma ochraniacze na szczebelkach i "pole" monitora go nie dosięga.
Szczerze mówiąc, to jest to jedyne miejsce dla kompa w tym pokoju, niestety niema opcji żeby go przestawić w inne miejsce...:-( Poprostu sie nieda...
Ale dwie sprawy: przy maleństwie to raczej mało czasu bede siedzieć na komputerze, a pozatym są szanse, że będe miała lapa w pokoju zamiast komuptera starcjonarnego i tu problem by sie rozwiązał całkowice:-) No ale to nie na 100%...
Dlatego powiedzcie mi czemu jakby co to monitor nie moze byc za blisko??? Bo jak tego, to wywale go z tego pokoju napewno;-)


Ataata, nie jestem jakims specjalistą, więc moze przesadzam. Chodzi mi o te wszystkie fale elektromagnetyczne, jonizacje powietrza, radiacje i takie tam. Podobno przy monitorach LCD i laptopach oddziaływanie tych "szkodników" jest juz malutkie, ale monitory-skrzynki potrafią nieźle działać na nasze organizmy. Dlatego zwróciłam na to uwagę.
Ale rzeczywiście, myślę, że Twoja córka tak pochłonie Ci czas, ze nie będziesz miała kiedy włączyć kompa. :tak: Dlatego może nie ma co robić kolejnego przemeblowania.
 
z nudow nawet lozeczko przygotowalam :-) reszty nie rozkladamy bo zaraz przeprowadzka. cale szczescie...
 
reklama
Do góry