reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

Cześć dziewczyny :)

W imieniu swoim, męża i Dawidka dziękuję bardzo za życzenia;)

Zastanawiałam się czy pisać nadal tutaj czy na głównym wątku, ale skoro stworzyłyście dla nas ten temat to będę tutaj uaktualniać :)

Robimy powolutku postępy. Dawidek waży już 1260g (przytył od początku już całe 160! bo oczywiście po porodzie waga mu spadła, do 1100g), potrafi już oddychać zupełnie sam, wczoraj nawet wyłączyli mu ten dodatkowy tlen do inkubatora żeby trochę poćwiczył i skubany super sobie radził. Dzisiaj też sobie kangurowaliśmy, i ja i mąż na zmianę. To tak mu było dobrze i takim kamiennym snem zasnął że nawet nie drgnął jak go pani położna kładła z powrotem do inkubatora. Cieszy mnie bardzo że widać gołym okiem jakieś efekty tego przytulania:) No i jak już pisałam wcześniej jest bardzo żywy (oczywiście w tych krótkich przerwach między spaniem :p), potrafi się tak wiercić i przekręcać że nieraz nas zaszokuje ;) a jego niektóre miny rozśmieszają mnie do łez. Tak więc mamy już z niego wiele pociechy.

2012-12-24 16.41.21.jpg2012-12-28 13.42.59.jpg2012-12-29 16.50.17.jpg
 
reklama
Jotka dzięki za kolejne dobre wiadomości:)teraz każdego dnia będzie Was zaskakiwał:) Maluszki potrzebują dużo ciepła. Mojemu Jasiowi zawsze najlepiej się spało u taty na klatce piersiowej:) Dawidek też wie że z mamą i tatą jest najlepiej:) Dalej trzymamy za Was mocno zaciśnięte kciuki:)
 
Nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia :) Życze całej Waszej trójeczce mnóstwo sił w nowym roku a szczególnie Dawidkowi :) Żeby rósł jak dąb i robił postępy w oczach tak jak dotychczas :)
 
jotka - super wieści!!!!!!
bardzo się cieszę, że Dawidkowi tak służy kangurowanie i że przybiera na wadze :tak:
trzymajcie się, dużo zdrówka i sił w Nowym Roku dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!

i oczywiście jak najczęściej wpadaj z takimi dobrymi wieściami :-)
 
reklama
Jotka cieszę się, że wszystko dobrze. Dużo sił dla Was, trzymajcie się cieplutko:-) I oczywiście czekamy na kolejne pozytywne wiadomości:tak:
 
Do góry