reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

reklama
Ja z mężem bardzo mocno trzymamy kciuki &&&&, wierzymy, że wszystko będzie dobrze i Wam również życzymy wiary i optymizmu, bądźcie silni, synuś choć wcześniak ma dość dobre wyniki jak sama napisałaś , więc jest silny chłopak :tak::tak:
 
jotka my również trzymamy kciuki za Was!:) napewno z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) ani się nie obejrzysz a synek będzie w domku z Wami:) ;***
 
Jotka ja jak wszystkie dziewczyny trzymam za Was kciuki i modlę się, ale wiem, że będzie wszystko dobrze. Sama mam wśród znajomych chłopczyka, który urodził się w 27 tygodniu i ważył jedynie 1kg, a dziś ma już 8 lat i jest zdrowy, jak byk. Będzie dobrze kochana, dużo sił dla Was;****
 
reklama
Do góry