reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
witam po cudnym weekendzie, niewsypana kompletnie. a tu jeszcze tylko 3 godziny i po dziecko trzeba iść! zaczynam tęsknić za przedszkolem :-p
 
dzien dobry
naja super ze weekend udany:) a szkola to niestety mniej luzu... ciezko pewnie sie przyzwyczaic...

u nas niedziela super bo D byl tylko ranow pracy....
 
witam po cudnym weekendzie, niewsypana kompletnie. a tu jeszcze tylko 3 godziny i po dziecko trzeba iść! zaczynam tęsknić za przedszkolem :-p

No faktycznie:) A jakiejś miłej świetlicy w szkole nie mają, co to by trochę dziecko przetrzymać? :-p
Widzę, że ogólnie maluchy zadowolone ze szkoły, oby jak najdłużej im nie przechodziło :-D
Weekendy u wszystkich udane ? u nas było grillowo. Teściowa załapała się na takie śmieszne badanie rynku, polegające na tym, że tajemnicza firma (potem nam sie udało wyciągnąć mniej więcej jaka, ale tajemnica!) sponsorowała całe zakupy na grilla dla 10 osób i miły pan wpadł zrobił kilka fotek jedzonka itp, zadał parę pytań i papa :-)
Dziś jako bezrobotna rzucam się po sprzątaniu chałupy!
 
myśmy w weekend zaszaleli i poszliśmy na wagary :-D mieliśmy mieć pokaz, ale puściliśmy chłopaków samych i pojechaliśmy sobie do skansenu, nad jezioro.. i tak było dobrze... pierwszy raz nie miałam wyrzutów i żalu że nie jestem w sukni z drużyną ;-)
 
widzę, że każda korzystała z pięknego weekendu....mój M był w pracy ale i tak z chłopakami się nie nudziłam - w sobotę byliśmy na nowym placu zabaw, szaleństwo na całego, a w niedzielę u sąsiadki na działeczce było zakończenie sezonu basenowego.... :tak:

a dziś starszak jak na skrzydłach poleciał do szkoły, aby mu tak zostało do czerwca.... :-)
 
Wagary zawsze w modzie :)
Podobne to miał być ostatni letni weekend:no:, więc super, że pokorzystałyśmy :)a ja trochę ogarnęłam, pozmywałam, teraz przerwa na kawkę, więc zerkam na bb :-D i dalej -pranie ręczne trzeba zrobic, kurze, podłogi. Na jutro zostawię sobie łazienke, co to by się nie nudzić i może jakis fajny obiad?... Macie fajne pomysły?
Myślałam o pizzy własnej roboty...
 
Witam sie kobietki!!!
widzę ze u Was wszystko jak najbardziej w porządku więc super!
my tez po weekendzie grillowym wiec udanym bo w plenerze!

w piatek byłam na badaniach do pracy i lekarz doczepił sie do mojego cukru:angry:...ehh jak bym nie była rat med to bym może sie tak nie wkurzyła bowiem nie podpisał mi orzeczenia-poprosił o zaświadczenie od rodzinnego ze jestem pod opieką,ehh no i właśnie wróciłam ze szczecina gdzie musiałam dowieźć to zaświadczenie,wkurzona bo to 80 km i do tego tak tam lało że zmokłam jak kura..wrrr
ale juz wszystko załatwione,orzeczenie w kieszeni a więc...JUTRO DO PRACY:szok::tak::tak::tak:

szkraby,zwłaszcza Kajula zachwycona...tak jak większość naszych szkrabów z bb!
Filip na luzie-bezstresowo póki co!

z innych to wszystko oki!
agatulka a jakieś przeczucia co do płci???
naja nieraz trzeba zaszaleć...hihih wagarowiczko!!
a powiedz Ty ...miło było na d tym jeziorem z jakich względów najbardziej???:-D:-D:-D
mamagabisi ja właśnie jak nie mam pomysłu na obiad wtedy jak znalazł pizza własnej roboty...sama ją uwielbiam!!
ja dziś spaghetti robię;-)

no zmykam zerknąć na pocztę
 
reklama
mamagabisi, u mnie pomysły na obiad to zmora. sama zjem cokolwiek, byle bez mięsa. młody je tylko mięso.. najlepiej jak babcia ugotuje, a ja dla siebie coś tam zawsze upichcę. najchętniej makarony z sosami wszelakimi. i jeszcze jeden warunek - musi być szybkie do przygotowania :-D

atfk, no to gratuluję!! trzymam kciuki za tę pracę, niech się w niej dobrze wiedzie:tak:

a mój wyjazd nad jezioro cóż.. zawsze ważne jest z kim się spędza czas;-)
 
Do góry