reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

u mnie też szaro, buro i właśnie zaczęło padać...... a nawet sypać śniegiem..... ciekawie sie zapowiada, może jednak będzie troszkę biało :tak:

martusia, ja będzie "normalny" to nie powinien sie dziwić ani pytać.....wczoraj koleżanka miała kolędę , małżeństwo z małym dzieckiem, i ksiądź z wielkimi oporami wziął od nich kopertę, bo wie, że młodzi dopiero na dorobku..... :tak:
 
reklama
witam :-)
u nas wczoraj byla piekna wiosna a dzisiaj zima,brakuje tylko sniegu ;-)
jutro ma byc znowu cieplo i tak w kratke ta pogoda,zwariowac idzie :wściekła/y:
weny na pisanie brak,do tego mam meza w domu..
milego dnia :-)
 
witam sie na chwilkę przed weekendem!

kolejny raz dziekuję za miłe słówka!!
Filip to ZUCH :-)juz po szwach,obyło sie bez większych problemów!!wszystko goi sie super wiec teraz pozostaje uważać aż zejdzie zasinienie i trzeba zapomnieć!!;-)zaczeły sie u nas ferie więc wykuruje sie bez stresu i obejdzie sie bez zaległości w szkole!!

pogoda u nas tez straszna!!ale to jzu wszędzie- pokrecone to wszystko!

agatulka kochana to juz tylko tydzień i bedzie spokojna głowa!!!
malutka przybierze na wadze i będziecie mieli cud w domu!!!ale fajnie!! !
Maksiu bedzie teraz miał babiniec jak tata w pracy...!!
wybraliście juz imię dla niuni???
madlen to bol który zmylił nas z wyrostkiem,ale jak Fifi bardziej sprecyzował to konkretnie pokazał miejsce jąder.

kobietki u nas tez kurtki zimowe tak na przemiennie z jesiennymi ze wskazaniem na te drugie!może jeszcze nas zaskoczy...oby tylko sie do maja później nie ciągnęło:rofl2:!



poza tym to wszytsko oki!!
zaraz sie biorę za pieczenie babeczek-obiecałam Kai:-)
postaram sie zajrzeć w weekend!
buziaki
 
oj kinga zdrowka my dochodzimy do siebie po wczorajszej imrezie jutro oliwka pierwszy raz po ospie do przedszkola idzie od czw mam zepsuty komp tylko w kom mam net dziwne ale jakby doba mi sie wydluzyla i mniej sporow oli dzis miala mega atak histeri myslalam ze wyjde z siebie i stane obok eh
 
mój młodszy poszedł dziś po tygodniowej przerwie do żłoba i do momentu przebierania wszystko było Ok....on idzie do dzieci, będzie sie z nimi bawił ...ale przy przebieraniu to jak w operze, jedne wielki płacz i lament.... :no:jednak miał dłuższa przerwę - 2 tyg w domu, tydzień w żłobku i znowu tydzień w domu...mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej... :tak:a ze starszakiem cały weekend recytowaliśmy Stefka Burczymuchę na konkurs recytatorski.... a ogólnie weekend minął bardzo rodzinnie..... :tak:

Martusia to fajnie, ze juz po ospie, szybciutko przeszło.... :tak:

Kinga, ja nie pomogę w sprawie migdałków:zawstydzona/y: miałam skierowanie na wycięcie od pierwszego laryngologa, ale byłam jeszcze na konsultacjach u dwóch innych i oni mi odradzili więc nie skorzystałam ze skierowania.... :tak:
 
Witam poweekendowo i wreszcie zimowo :-):-)
Oj jak fajnie wreszcie śnieg mamy, Maja mi zapowiedziała,że mam po nią z saneczkami przyjść, a że mrozik mały jest to i śnieżek się raczej utrzyma :tak::tak:
Wczoraj odwiedziliśmy babcię w szpitalu, niby wszystko jest już w porządku ale jak tylko babcia zaczyna chodzić to ją znowu dusi więc na powrót do domu raczej się nie zapowiada :-:)-(
Poza tym mam dzisiaj w planach choinkę rozebrać, no i jeszcze bank muszę odwiedzić, całe szczęście że chociaż blisko bloku jest :tak::tak:
Jarzebinka pamiętam jak Maja była w maluchach i miała dłuższą przerwę od przedszkola to też z płaczem go witała :cool2::cool2: jutro będzie już lepiej :tak::tak::tak:
Martusia super,że już się z ospą pożegnałyście :tak::tak: jakby u mnie komp się popsuł to też bym więcej czasu miała :-D:-D
Kinga ja też z migdałkami nie pomogę ale też radzę skonsultować to jeszcze z innym laryngologiem :tak::tak:
Atfk super,że szwy już zdjęte i wszystko pięknie się goi :tak::tak: oby tak dalej :tak::tak:
 
reklama

Wczoraj odwiedziliśmy babcię w szpitalu, niby wszystko jest już w porządku ale jak tylko babcia zaczyna chodzić to ją znowu dusi więc na powrót do domu raczej się nie zapowiada :-:)-(
Poza tym mam dzisiaj w planach choinkę rozebrać, no i jeszcze bank muszę odwiedzić, całe szczęście że chociaż blisko bloku jest :tak::tak::-D:-D

zdrówka dla babci......mój M rozebrał choinkę już w środę, bo okropnie sie sypała, a młodszy biegał tylko z szufelka i zmiotka i mi pod nią zamiatał, a co za tym idzie jeszcze bardziej sie obsypywała... :tak:
 
Do góry