reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

dzien dobry
ja mam ogarniete, wiec czas na kawke i troche podczytac.

bankow chyba nie lubi nikt...

moja tez w przedszkolu, jutro maja dzien babci i dziadka.
a za tydzien bal,a pozniej juz ferie.

atfk korzystaj z czasu dla siebie:-D

atfk a moje sprawy... jakos takos nie do przodu, mama wczoraj miala sciagniete szwy, pozniej sie okazalo ze ropa leci, ale meijsmy nadzieje ze szybko zacznie sie goic.

poza tym w piatek zmarl chrzestny oliwi, fakt mala nie miala z nim zadnego kontaktu, bo to brat jej ojca ale mimo wszytko zostalam poinformowana.
w ten weekend chce pojechac na cmentarz, bo mimo wszyystko to byl chrzestny malej i do tego bardzo mlody bo mial 23 lata...
 
reklama
martusia nie to nie byl wypadek, wiem od ojca malej ze to byl nowotwor zlosliwy, zmarl po pol rocznej walce. wiecej nie wiem bo jako tako zadnego kontaktu z nimi nie mialam.
 
Atfk....jak mój M wyjeżdza to cieszę sie też tylko chwilkę, ponadrabiam jakieś zaległości na które nie ma czasu jak jest komplet w domu, ale najczęściej zajmuje to jeden dzień czy nawet popołudnie a potem już zaczyna mi go brakować, więc Cię rozumiem.... :tak: a tak samotnie na dłużej bez M i dzieci to chyba jeszcze nie byłam.... takie chwile dopiero przede mną.... :tak:

Olka
[*] a na cmentarz to faktycznie wypada zajrzeć..... :happy2:

a mój starszak dzisiaj recytował wiersz na konkursie szkolnym,ciekawe jak mu poszło, trudno mi będzie wysiedzieć w pracy do 15.00 :rofl2:
 
tez mi ich szkoda, i dlatego mimo wszystko wybieram sie na cmentarz,biorac pod uwage ze to bedzie moje pierwsze spotkanie z ojcem oliwi po niecalych 5 latach... wczesniej widywalismy sie tylko w sadzie, ale normalnie nie rozmawialismy odkad nie jestesmy razem.
 
dobry wieczór kobietki!!!
tak jak mówiłam-zaglądam!
drugi dzień w samotności...jakoś mija!!
nie wyobrażam sobie takiego życia...
moi kochani mają sie dobrze,mile spędzają czas i jestem zadowolona!!!niech korzystają...ale brak mi ich strasznie:sorry2:!!

martusia ja w nowej pracy- pracuję od niedawna ;-) więc dłuższy urlop teraz odpada-a na lato jak znalazł;-)!!!a teraz tatuś musi sie spisać za wsze czasy:-D:-D:-D

ollka kurcze to przykre,że życie traci ktoś tak młody!ehhh
jarzębinka no ja tez pierwszy raz sama....i powiem szczerze że nie ma czego zazdrościć-na dzień ,dwa...;-) życie bez dzieciaczków jest straszne!


a tak poza tym to pogoda bez zmian-czyli lipa!
nic nowego sie nie dzieje!!!
czeka mnie wieczór przed tv!!
pozdrawiam
 
Witam, witam :-):-)
Oj wstawać to mi się dzisiaj nie chciało, budzik zadzwonił o godz.7.30 a wstaliśmy o 7.55 i potem na szybko,żeby Maja na śniadanie do przedszkola zdążyła :-D:-D
Dzisiaj mam zebranie w przedszkolu odnośnie pójścia naszych sześciolatków do szkoły :tak::tak: mówiłam mojemu tydzień temu żeby sobie załatwił wolne bo ja przed godz.16 muszę wyjść i ktoś musi z Mają siedzi a ten mi wczoraj mówi,że zapomniał powiedzieć w pracy i nie wie czy go zwolnią :angry::angry::angry::angry: noż kur.. mać to przecież po to powiedziałam tydzień temu,żeby to sobie załatwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak nie przyjedzie na czas to śnieg będzie jadł do końca tygodnia :angry::angry::angry:
No a wieczorkiem jeszcze dentystkę trzeba zaliczyć :tak::tak:
U nas śniegu dosypało przez noc i znowu trzeba auto odśnieżać :crazy::crazy:
Ollka powodzenia na spotkaniu z ex, mam nadzieję że to na tyle kulturalny człowiek,że rozstałaś się z nim po przyjacielsku :tak::tak:
Atfk oj tak my matki to już chyba nie nadajemy się na życie w samotności :-D:-D ciekawe jak to będzie gdy nasze szkraby ruszą w świat ;-);-):-D:-D
 
reklama
Hej dziewczyny!! Długo jakoś mnie nie było -zarobiona strasznie, a jak wolna chwila to na sanki, albo jakieś zaległości rodzinne. Tu msze za zmarłych, tam stęsknione ciocie, a do tego dopiro wykarskaliśmy się z wirusów.
Zaczęło sie od Gabisi, a potem resztę pozarażała
:rofl2:.
Mój M.wczoraj od dentysty taki spuchnięty wrócił, że śmiać sie chciało, ale ja tez muszę sie jakoś wybrać :tak:
Poczytam co u Was i postaram sie zaglądać !

Jutro w przedszkolu dzien Babci zrobili o 10 -dobrze , ze babcia akuarat ma wolne :rofl2:
 
Do góry