reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
anaconda, u mnie też tak czasem bywa...najpierw mi mówi, że mam mu przypomnieć później bo przecież zapomni a potem mnie sie "obrywa" że czemu tak późno mu mówię.... :tak:

mamaGabisi,czyli nie nudziło Wam się ..... :tak:u starszaka Dz. babci i dziadka dopiero 25, ale jeszcze nie znam godziny, podejrzewam,ze to raczej popołudniu będzie.... mój na ochotnika zgłosił się do wiersza więc w weekend zaczynamy naukę...
 
jarzębinka -zazdroszcze odwagi twojego malca, Gabisia ostatnio nieśmiałą się zrobiła i nie ma oddzielnej kwestii.
I tak żałuje, ze jej nie zobaczę, a babcia nie nagra, bo nie umie nawet aparatu włączyć...

Co do śniegou, to ciesze sie, że nam sie udało dwa razy wyjść na sanki, bo dziś już totalna plucha plus 1 i gigantyczme kałuże... :(
Jak dobrze, ze już weekend!!!
 
witam
u nas dzien babci i dziadka byl wczoraj, a za tydzien mamy bal
anaconda u nas jeszcze tego zebrania nie ma, a co planujecie szkola czy przedszkole??

co do ojca malej... niestety rozstalismy sie na sciezce wojjenej ktora trwala bardzo bardzo dlugo...
 
/jest gdzieś oddzielny wątek na ten temat ;)
Ja myślę, że zerówka w przedszkolu jest lepsza, boję sie trochę szkoły -ale wszystko zależy a0 od dziecka, b) od szkoły..
Gabisia będzie chyba tym rocznikiem, co będzie miał jakby dwa lata zerówki...
)

ollka -życzę żebyście się wreszcie jakoś dogadali ;)
 
Witam :-):-)
Mąż chyba jednak się przestraszył,że jeść nie dostanie bo przyjechał kiedy trzeba :-p:-p a ja spokojnie na zebranie mogłam iść :tak::tak: Psycholog uświadomiła nas dosyć dogłębnie że posyłanie dziecka rok wcześniej do szkoły to również posyłanie rok wcześniej dziecka do gimnazjum a to już nie jest super pomysł bo nie dość że dziecko wchodzi w wiek buntu totalnego to jeszcze jest rok młodsze od reszty, a zresztą same wiemy jak to jest teraz w gimnazjach. Potem pani z Mai grupy wypowiadała się na temat naszych dzieci, oczywiście co do Mai żadnych zastrzeżeń nie ma i jak to pani stwierdziła - Maja nadaje się do pierwszej klasy, pokazywała nam opinie o dziecku, które muszą wypełniać co pół roku - u Mai same plusy, ale po dłuższym zastanowieniu się chyba zostawimy jeszcze Maję w przedszkolu, rok jej nie zbawi, ja nacisku na "geniusza" nie mam a jak będzie chciała się wyuczyć to i tak będzie na to czas, z tego co się matki wypowiadały to większość zostawia swoje dzieciaki w przedszkolu :tak::tak:
Potem jeszcze wieczorkiem dentystę zaliczyłyśmy, no i było małe borowanie bo Mai ząbek ropą podchodził, teraz mamy tą "dziurkę" płukać wodą utlenioną aż ropa zniknie :tak::tak:
No i wreszcie na weekend nie jedziemy do teściowej - jupi !!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
Jarzebinka no to uczcie się przez weekend wierszyka, uczcie :tak::tak: u nas Dzień Babci i Dziadka w poniedziałek :tak::tak: teściowa obiecała przyjechać :tak::tak:
Ollka trudno rozstać się w zgodzie gdy ludzi ze sobą tyle łączyło, ja uważam że to możliwe ale obie strony muszą być mądre i w tym jest ogromny problem :crazy::crazy: oby to spotkanie z ex nie było dla ciebie stresujące - tego życzę najmocniej :tak::tak:
MamaGabisi moja Maja też wstydliwa się zrobiła ale mam nadzieje że to jej przejdzie bo w dzisiejszych czasach trudno jest przebić się osobie wstydliwej :baffled::baffled:
U nas też odwilż na całego a szkoda bo tak ładnie zimowo było :sorry2::sorry2:
 
cześć kobietki!!!
witam sie niedzielnie:-D!!!pełna radochy bo moje szkraby z tatusiem juz w końcu w drodze do mnie:tak::tak::tak: tak sie stęskniłam,że nie myślę o niczym innym:-) jak o tym żeby wybiła 15;-)!!!
czas bez nich jakoś minał...ale nie ma porównania z tym jak są!!!nie odpoczęłam- teskniłam i sie nudziłam!
dobrze ze juz zaraz bedą w domu!!!
ogólnie poza tym to oki, oprócz pogody...leje od kilku dni:baffled:
mam nadzieję ze u WAS wszystko oki,ze milo leci weekendowy czas!!
pozdrawiam

martusia1605 hmmm czy mi sie wydaje czy na innym wątku widziałam u Ciebie ciążowy suwaczek???
a tu nie ma żadnego...ukrywasz sie przed nami?;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry