reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

mamaGabisi współczuję przeprawy z Teściem

ja dziś całą noc nie spalam z powodu bólu zębów jak nie byłam w ciąży to lekarz dawał mi tramal i było po problemie a teraz nie mogę go wziąść
 
reklama
Witam :-):-)
Słyszałyście że jeszcze tylko w tym tygodniu mrozi a potem to już tylko wiosna wiosna :-D:-D zresztą jak dzisiaj wstałam i uchyliłam okno żeby przewietrzyć to tak pięknie ptaszki śpiewały że wiosna jak nic idzie do nas :tak::tak::tak:
Moja córa nadal na feriach u babci i do domu wracać nie zamierza :no::no:
Martusia współczuję bólu zęba i szkoda,że bal nie wypalił, ale wieczorem to i mi by się nie chciało 3km drałować na pieszo :no::no:
MamaGabisi współczuję spięć z teściem, oby szybko minęły :tak::tak:
 
witam się tylko w te syberyjskie mrozy, siedzę w domu w podkoszulku, bluzce, wełnianym golfie i flanelowej koszuli. szczyt seksu normalnie:-p zimno okropnie, choć kaloryfery na maksa grzeją, albo ja taka niedogrzana;-) weekend imprezowy u nas, goście moi w liczbie 8 i u Maćka 6 dzieci jeszcze na dokładkę, dom w rozsypce ale wszyscy zadowoleni bardzo, więc i ja nie narzekam:-D lubię mieć gości, zwłaszcza takich co wpadają na kilka dni, a przynajmniej na weekend.

a dziś szara rzeczywistość, praca, szkoła i po południu zebranie u Maćka. nienawidzę tego, ale wypada iść, bo to koniec semestru.
 
Witam i ja!
Troche mnie nie bylo i znowu wypadalm z tematu, sorki wiec ze nie poodpisuje.
U mnie ok tylko zimno!!! Zaliczylismy nawet -30'C w dzien i 2 dni szkola byla zamknieta. Dzis juz poszli choc nadal -15 i mocno wieje. Maciej w domu bo kaszle i po poludniu ide z nim do lekarza.
Jak tylko w piecu przygasa to zaraz sie zimno robi brrrrrr

Pozdrawiam!
 
anaconda z tego co ja slyszalam to ten tydzien maja byc mega mrozy potem nastepny tydzien do minus 8 i potem kolejny do plus 6 i przedwiosnie
 
Witajcie dziewczyny
takk ja nadal w 2 pakuuuu wedle miesiączki to juz 41 tydzien masakra wedle usg jeszcze 9 dni do porodu
od 2 tyg mam fałszywy alarm porodowy bóle sie pojawiaja łąze kręce sie i zanikaaaaaa
codziennie coss sie "rusza" odkleja i tak non stoppp

u nas zima w pełni dzieci na szczęscie zdrowe ufff ale od nast tygodnia ide do placowek a maz ma w dodatku na 1 zmiane lepiej bym urodzila to sobie wolne i tak bedzie brał bo ja nei wiem czy byms ie doczłapala na przystanek :)))
Anaconda mowisz Sami jestescie moze Maja doczeka sie rodzenstwa :)))) znajoma ost zadzwonila ze ejst w 4 tyg szokkk jak niccc ale z 2 strony jej synek potrzebuje towarzystwa :)))
Martusia moje kurde nie mogły chodzic na wiejskie ferie w remizie i bal tez jakis byl sami stroje robili ja mam super chodnika le brak siły 2km iscc bo to na koncu wsi
K8sad witaj :))
Mama Gabrysi ja tezz ciagle tylko dowalam do pieca w d pokoju jest ledwo 20 stopni ale on najdalej kominka jest i te stareeeeeee ochydne okna
oby na wiosne jakis fundusz sie trafił na wykup okien bo jzu zamówione saa
 
ja dziś całą noc nie spalam z powodu bólu zębów jak nie byłam w ciąży to lekarz dawał mi tramal i było po problemie a teraz nie mogę go wziąść
Ja też miałam ból zęba w ciąży. Do wizyty brałam Apap- naj mniej szkodliwy. A ząb po porodzie i tak poszedł do wyrwania. Niestety co ciąza to u mnie jeden ząb mniej w kolekcji. Nie ważne co robie- mogę je myć cały czas i tak się psują.

Zuz-Inka i agatulka25 chyba naprawdę długo mnie nie było bo nawet nie kojarzę abyście były w ciąży. Gratuluje!! A ty agatulka25 na pewno niedługo "rozpakujesz" swóje brzusio :)
 
witam porannie, zła, więc tylko dwupakowi życzę rozpakowania a cierpiącym ukojenia.

i ma pytanie. 2 tyg. temu młodemu zrobiło się coś koło ust, myślałam, że obtarł skórę. smarowałam maścią z wit. A, a od wczoraj ma to większe, jakby pogrubione i mocno czerwone. szukam zaraz dermatologa, bo nasz jest do d. i denerwuję się co to za paskudztwo ma na buzi. mówi, ze nie boli i nie swędzi, że tego nie czuje, ale jest takie jakby zaognione. boję się czymś na własną rękę smarować. wiem, że opis jak młodej mamusi i bez sensu, ale może mnie któraś uspokoi:sorry:

poza tym wczoraj u nas było zebranie, oceny opisowe są bez sensu. nic z nich nie wynika. kolejny głupi wymysł w tym kraju.
 
reklama
dzien dobry
agatulka rozpakuj sie juz:)

naja nie wiem co to moze byc ale pewnie tez bym poszla do dermatologa... jakby cos nie schodzilo.

a tak pozatym u nas zimno... popoludniu wpada kolezanka z dzziecmi wiec przynajmniej bedzie co robic...

w weekend zalatwilysmy impreze urodzinowa oliwki, mloda nie moze sie doczekac konca feri, zeby diecia dac zaproszenia.
gorno podobne do zeszlorocznego bedzie miala
 
Do góry