reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
W koncu przeedstawienia nie bylo w przedszkolu. Za to byl placz bo zapomniala wziasc Vanesska z grupy swojej konika pony ktorego wziela z domu dzisiaj ale niestety dopiero w poniedzialek go zobaczy bo jak wrocilismy sie po niego juz meble byly przykryte folia ...

Joanna nie,moje dzieci nie mialy jeszcze ospy ani nie byly szczepione.....choc mialam taki zamiar.
 
Jeny dziewzyny tak sie rozpisalyscie ze powoli nienadazam!!!
Witam olcia23 i dziobek-ania Super zedolaczylyscie!
olcia23 My tez jestesmy na etapie starania... ogolnie to juz 12 dni. Korka Czas za wolno leci ja to bym chciala bum i odrazu juz miec fasolke. Jak juz pisalam wczesniej mam juz nawet za soba jeden test... No ale zycze Ci wszystkiego naj i najszybciej fasolkuj!
dziobek-ania milo Cie widziec super ze skorzystalas z zaproszenia! he he. Jesli chodzi o imiona to mi sie zawsze podobala sie Amelia i Filip. Filipka juz mam a Amelie mi ukradli :-) Dalam pomysl psiapsiulce i ona mowi "Jolu moge ja tak nazwac? Prosze prosze prosze!!!" Co mialm powiedziec... :crazy: He he he ... No tak inne imie wyszukam! Z twoich najbardziejpodoba mi sie Luiza. Anna jest dla mnie zbyt popularne ;-) Do chlopiecych _Krystian nazywa sie moj chrzesniak i to ja mu imie dalam :tak::-D wiec mi sie podoba bardzo ,co do Maksa to z jednej strony poraszka. Moja kolezanka ma synka o tym imieniu i wszscy mowia na niego Maksiu... jak do psa... Mi sie niepodoba:happy: Teraz fajnie bo bedziemy czekaly na jakies wiesci od ciebie czy przypadkiem w szpitalu juz niejestes.
Naju!!!! O Tobie niezapomnimy nawet jagbys sie nieodzywala 4 dni!!! :-D
Joanna MK oj az odetchnelam z ulga!!! Niech sie kotek trzyma i do zdrowia wraca!!!
atfk jak tam ta okropna angina???
U nas to tyle ze dwa dni Filip byl ze mna w prracy! Moj szef zabieral go do siebie . Najpier rozwozili kwiaty potem Filip troche podcinal kwiatki i potem pojechali do domku. Oj tak to jest jak duzo roboty a dziecko chore!!! Dolaczam slodka fote jak moj Filip rozyczki skrobal
 

Załączniki

  • DSC01111.jpg
    DSC01111.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 17
Dziekujemy za mile przywitanko!
Muminko-oj to tak jak my tez dopierood 12 dni,pomiedzy mialam @ wiec pewnie pierwsza bedziesz robic test i tobie poodzenia obysmy jak najszybciej zafasolkowaly:tak:

Ja tak samo juz bym chciala byc w ciazy!!!

MIlego wieczorku wszystkim
 
Witam,
Muminka chylę czoła i pokłony kładę.Ty wszystkim skrupulatnie odpiszesz,a ja?
Wstydź się anineczka :confused2::eek::-D

Widzę nowe mamusie .Witamy,witamy!
No i staraczki.Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki :-)

Dziś Matt był u fizjoterapeuty.Nie jest tak źle.Mamy tylko siadac po turecku ;-)

No i dziś dostaliśmy list z wezwaniem do zarejestrowania się dla Antka by go zaszczepic na Świńską Grypę :shocked2:
Plątam się,gubię,myślę,czytam i im więcej się dowiaduję tym mniej wiem i mam stracha.
Co robic? Wcześniej założyłam sobie,że nie zaszczepię.Twardo przy tym obstawiałam...a teraz mam młyn we łbie i kołowrotek.Irlandia to stosunkowo mały kraj a już ponad 3000 zachorowań....15 zgonów...ludzie,rola matki jest czasem tak cięża....decyzje jakie ciążą na nas są straszne.

Co do ospy Asiu Antek przeszedł jak miał 2,5 roku.Matt o dziwo się nie zaraził wtedy :tak:
 
Anineczka czy te szczepienie jest obowiazkowe? Szczerze Ci powiem ze ja tez mam metlik w glowie.Nie wiem czy chce szczepic przeciw tej grypie(jesli beda w pl te szczepionki) bo boje sie wlasnie ich skutkow ubocznych. Niestety jak nie zaszczepimy i cos sie stanie bedziemy wtedy sie obwiniac ze nie skorzystalysmy z ochrony dla naszych dzieci a jak cos bedzie nie tak ze szczepionka to wtedy tez bedziemy winne i badz tu madry! Moze jedynie co moge podpowiedziec to jesli macie wybor co do producenta tej szczepionki to sprawdzic sklad bo ponoc w ktorejs nie ma tej rteci i czegos tam......ale to podobno.
 
Ostatnia edycja:
No nie jest obowiązkowa.Wtedy nie dostalibyśmy chyba zawiadomienia o tym,że jest rejestracja tylko samo wezwanie na szczepienie.
Wiesz u nas szczepią dwoma szczepionkami Celvapan lub Pandemrix.
W żadnym nie doczytałam,że zawierają rtęc.Jedyna różnica,że jeden zawiera białko jajka kurzego i jest niebezpieczny dla alergików.
No i z tego co wyczytałam mniejsze zło to Celvapan,ale nie wiem czy jest dostępne dla mas czy tylko dla Elity (tak jak w niemczech,lepszymi szczepionkami będą szczepieni rząd i wojsko :eek:) masakra jakaś :szok:
 
No wlasnie to tez slyszalam ze lepsze dla elit:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a im placic skadki chorobowe jak oni tak ludzi traktuja,u nas w pl to juz wogole:no: i jaka podjelas decyzje,zaszczepisz? Podobno w ktorejs jest rtec a sa 3 na rynku. A te biaklo jaja kurzego to jest i w skojarzonych szczepionkach.Nie wiesz jaka szczepionka byli szczepieni ci dwaj ludzie z niemiec co umarli niby po jej podaniu?
 
reklama
Witam!:-)
Dzieciaki śpią...dziś nawet szybko poszło:-D:szok:
Czy Wasze dzieci też tak mają że jak przychodzi godzina kładzenia do łóżek to nagle energii dostają? Sprzątaja klocki, układają gry na półki, ciuchy do szafki... a potem ja chcę pić a ja siku, a ja bym coś jeszcze zjadła:wściekła/y:....i zęby trzeba drugi raz umyć:crazy:...i jeszcze pić. Za którymś razem nie wytrzymuję, krew mnie zalewa, każde dostaje klapsa i z bekiem idą spać:sorry:
I nastaje upragniona cisza:rofl2:

Joanna ja na ospę chorowałam Ania i Krzyś też. Maciek nie bo jak Ania ospę z przedszkola przywlokła to go jeszcze nawet w planach nie było:-D
Odchorowały i spokój. Jeszcze różyczka by się Ani sprzydała
:tak:
Muminka cudne zdjęcie Filipka:tak::-)

Anineczka brrr z tą grypą, a szczepienia jeszcze gorzej. Też cały czas się zastanawiam czy by starszaków nie zaszczepić? Sama grypa nie grożna tylko te powikłania

Nic trzeba się odkazić;-):-D:tak:
images
 
Do góry