reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Joanna, u nas to było wywalenie pieniędzy w błoto. no chyba że miało mi pomóc, żebym uspokoiła się, ze robię wszystko, żeby Maciek tak często nie chorował. ale wyraźnie przedszkole ma swoje prawa, a takie cudowne wynalazki tylko nabijają kieszeń producentom. więcej nie kupię.

zajrzałam dziś na onet i znalazłam takiego newsa:

Policjant strzelił z paralizatora w plecy 10-latki- Onet.pl - Wiadomości -19.11.2009

słuchajcie, ja wiem, ze żyjemy w dziwnym kraju. nigdy też nie miałam wysokiego mniemania o amerykanach jako o narodzie. ale to to już mi się w głowie nie mieści.

a może też powinnam wzywać policję, jak młody nie chce zabawek sprzątać?

Naju
dzieki za podpowiedz..wlasnie musze powaznie porozmawiac z lekarka w tej sprawie:tak: a w sprawie artykulu to powalil mnie i wszoku jestem...kurcze co za ludzie:wściekła/y:co za matka:wściekła/y:..co za swiat:wściekła/y:.wtakim razie gdy Jula ma kiepski dzien to policjant z domu by nie wychdzil od nas.jakbym szukala wten sposb rozwiazania:crazy:wspolczuje tej dziewczynce matki...porabana:wściekła/y:
 
reklama
Miło mi tu z Wami i nic mi się robić nie chce...a powinnam! Ehhh to wrodzone poczucie obowiązku:crazy::confused2: Trochę chałpkę odgruzowałam ale Maciek na pewno posprząta za chwilę po swojemu...i straciłam motywację.

Co do szczepień to obowiązkowe owszem, ale dodatkowe nie szczepie:no: czy słusznie nie wiem. Na grypę i inne przeziębienia mam sok malinowy własnej roboty, lipę (też sama zbierałam i suszyłam) i czarny bez.

Co do pracy mojego męża to już pisałam, że mam wrażenie że on boi się wrócić i pracować w domu. Wiem odpowiedzialność za rodzinę, za jej utrzymanie...ale kasa do ch*** to nie wszystko!!!!!!!

Co do imion to przy pierwszej ciąży typowaliśmy Anna albo Krzysztof - jest Ania, przy drugiej Maria albo Krzysztof - jest Krzyś, przy trzeciej Maria albo Maciej - jest Maciej. Na czwarty raz nam zostało Maria;-):-D

Dotmar to ciężkie przeżycia masz za sobą:tak: dobrze że znalazł się ten Ktoś kto podał rękę:tak:

Ja ze swoim M znam się 15 lat z tego 10 lat jesteśmy małżeństwem 2 lata chodziliśmy ze sobą...a 3 lata zerwaliśmy i się nie widzieliśmy:cool2:

Izulka mój brat ma półroczną córeczkę i cały czas powtarza ooo jak bym chciał żeby ona już siedziała chodziła mówiła...a ja mu powtarzam, że będzie jeszcze z rozrzewnieniem i łezką w oku wspominał czas kiedy leżała w jednym miejscu, bawiła się grzechotką i gaworzyła
 
Ostatnia edycja:
I znowusie rozpisalyscie! :-):-):-)
Jejku trzy strony czytania a powiedzialm Arturowi ze ide szybciutko wylaczyc kompa i wskakuje znowu w jego ramiona :-D a tu juz 20 min prawie minelo:-p
Korcze tym razem nieodpisze kazdej z osobna ale tylko tak...
Ten policjant to jakis chory skur***l!!! A matka.... Bony!!! Wszystkim dzieciaczkom zycze zdrowia i tego by ichg nieszczepiono na swinska grype bo nam jeszcze kwiczec zaczna!!! Sory ale ja to przeciwniczka jestem! Trzy dni temu roczne dziecko zmarlo na uboczne skutki szczepionki!Dotmr korcze widze ze i ty niejedno przezlas zanim spotkalas swoja wielka milosc wiec bylo b nawet milutko jagbys podzielila sie z nmi przezyciami bysmy na przyszlosc moze sie czegos nauczyly! Super ze Kubus chodzi!!! Moj Filip zaczal jak mial 1 rok i 1 msc co do dnia!!! 16 wrzesnia poszedl na nozki! pamietam to jagby to bylo wczoraj!!! Naju super ze mialas mile dni! Mnie by pewnie zanudilo :zawstydzona/y: ale ty napewno mialas super zabawe i to najwarzniejsze!dziobek-ania gdzie sie podziewasz?No a chory facet w domu... niewspomne ale to nielatwe dni dla zdrowej zony :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Agatulka masz racje co do Filipkow :-):-) Olcia super ze w podobnym czasie zaczelysmy bo przynajmiej jestesmy na tych samych etapach uczuciowych! Co do @ to jeszcze niemialam bo wyciagali mi spiralke i niewiadomo kiedy ta pierwsza przyjdzie wiec niewiadomo ktora z nas pierwsza testa zrobi. Ja dopiero obiecalam sobie po 10 grodnia. Ogolnie 14 grodnia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z Filipkiem wiec moze tradycyjnie do 14 poczekam... :sorry: Jejku mam nadzieje ze jestem na biezaco. Ja to za wiele czasu niemam po za duzo pracy itd... ale zawsze wskocze by chociasz sobie poczytac!
A pytanko mam... Naje i Zuskusa mamy juz na klasie ... Jest jeszcze ktos odwarzny by pokazac swoje prywatne zycie kolezankam z BB ???;-)
 
Muminka, dołączam do apelu o nk:-D a co do konferencji zdziwiłabyś się, jak potrafi bawić się naukowy światek;-)

zuzkus, a planujecie czwarte..? jak ty masz fajnie z taką gromadką:tak: też bym chciała, ale biologia jest niebłagana, starzeję się, a kandydata na ojca brak:-D

Joanna, mam takie doświadczenia z tymi pseudoszczepionkami, ale poradź się lekarza, jeśli mu ufasz. bo wiadomo, że oni też często mają w tym interes, żeby coś komuś przepisać..

Izulka, tak to już jest, że czasem radości przysparzają nam małych kłopotów. ale jakie kochane te chodzące problemy:-D

u nas miły dzień, po południu wyszłam sobie na kawkę z pewnym uroczym panem, a teraz nadrabiam robotę. dziecię śpi, w domu cisza.. lubię takie wieczory.
 
moj Kubulek zaczal chodzic w moje urodziny czyli 7listopada taki prezent dostalam :)))
Ale wczoraj rozkrecil sie na dobre bo troche sie bal wczesniej. To fakt te nasze problemy kochamy najbardziej na swiecie.
Logowanie do nasza-klasa.pl zapraszam i wysylac zaproszenie do znajomych szybciutko :)
 
Izulka, ale na nk otwiera mi się tylko mój profil.. nie wiem jak do ciebie dotrzeć.

a urodziny masz dzień przede mną! spóźnione życzenia:-D
 
Izulka, ale ładna dziewczyna z ciebie! no no... i dzieciaki masz cudne, a Olga wyrośnie na ślicznotkę:tak: jak widać wkradłam się na twój profil:-D

Muminka miałaś świetny pomysł z tą nk:tak: fajnie nas wreszcie widzieć.
 
reklama
Do góry