reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Wszystkiego dobrego dla Vanessy!!!! Tort sliczny

U nas dzieci do przedszkola nie nosza i spokoj maja tam duzo fajnych zabawek to domowych nie trzeba.
Krzys dzisiaj mial badanie wzroku w zerowce a jutro sluchu. Ze wzrokiem wszystko ok

Pozdrawiam!
 
reklama
Agatulka wspaniałe wiadomości :tak::tak::tak: Bierz się bierz za prawko jazdy bo miło sobie tyłeczek powozić samemu :tak::tak::tak:

Agata fajnie z tym przedszkolem,a Anakonda bezcenna rzecz wozic samemu tylek gdzie sie chce hiihihi

Iwonka WSZSYTSKIEGO NAJLEPSZEGO dla Vannesy http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/dzieci/dd2.htm
a co zrobilas,ze ci taka super Barbi wyszla

ale straszny wypadek pod Nowym Miastem
[*]
[*]
[*]

podczytam to tez cos moze popisze

u nas jest dzien zabawek w przedszkolu i powiem mloda lubi cos zwiasc do przedszkola zazwyczaj drobiazg
 
Ostatnia edycja:
Witam :-):-)
Ja dziś do lekarza śmigach skonsultować te wyniki badań ale już w internecie wyszperałam że są dobre, czyli czeka mnie szukanie gdzie indziej przyczyny mojej wiecznej senności :crazy::crazy::sorry::sorry:
Od rana piękne słonko i trzeba to wykorzystać bo podobno to ostatnie takie dni :-:)-(
Iwonka super ten torcik, mojej na pewno by się bardzo spodobał :tak::tak: a co to jest ten malunek na wierzchu?
 
dzien dobry
anaconda moze to wina hormonow?? moze cos jestz nimi nie tak, warto sie do gina wybrac.
ja mam wizyte w przyszlym tyg...mam nadzieje ze porobi mi jakies badania...
 
ja chodzilam u nas do gina to mi tylko tabsy zmieniali i dawali cos na wywolanie okresu i tyle, a tam gdzie chodze normalnie byl remont, ciesze sieze wkoncu mam wizyte.
a pozostale badanai to chyba w przyszlym tyg porobie jak bede miala troche czasu
 
Witam moje drogie panie;-):tak::-)
Ja tez korzystam ze slonca i piore co sie da zeby na dworzu wyschło:tak:
A co do tortu to dziekuje raz jeszcze:tak::tak:i zdradzam sekret zrobienia:-D:-D
Tort zrobiony z tego czegos ;-) cena około 5 zl:tak:ale mozna zrobic z wlasnego przepisu tort i do tego dokupic wlasny opłatek.
Barbie-torcik-300.jpg
lub taki
Barbie-serduszko-300.jpg


ale go zmodyfikowałam i zamiast wyciac ten szablon i odbic głowe barbie kupiłam oplatek na tort:tak::tak::tak:np taki,sa i dla dziewczyn i dla chłopców,opłatek jest jadalny,z jakiejs maki kukurydzianej zdaje sie .Cana kilkanascie zlotych.Opłatki takie nawet ze zdjeciem dziecka mozna zamowic:tak::tak::tak:i tort wyglada jak taki drogi z cukierni;-). Na moim torcie był opłatek z Barbie ;-)
da-1.jpg


Taki opłatek jest akurat na taki mały torcik od Delecty,ale mozna zrobic wiekszy tort i na srodku polozyc taki opłatek i dookoła ozdobic. Albo prostokątny;-) mozna tez zrobic tort.

Mozna kupic gotowe podkłady do tortu np czekoladowe,do tego krem czekoladowy do przelożenia i opłatek.I tort gotowy.

p.php
kremy_czekoladowy_272.jpg


EDIT

Nikogo nie ma ,a zapomniałam napisac że Vanesska dziś pojechała z grupa przedszkolna do centrum olimpijskiego,mieli chyba jechac autobusem i tramwajem.Mam nadzieje że nikt sie nie zgubi:sorry:a wczoraj wyprawili urodziny jej tez w przedszkolu,dostała prezent:tak:w piątek jest festyn rodzinny.:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam !!!
ja od poniedzialku mam meza w domu,bo sobie wymyslil,ze troche pochoruje.szalu idzie z nim dostac..chlop w domu to jakies przeklenstwo,lazi z kata w kat i sam nie wie czego chce,do kompa tez nie moge sie dopchac,bo jak juz mam chwile zeby usiasc to on akurat siedzi,bo musi wiadomosci poczytac..uhhh
Iwonka wszystkiego najlepszego dla Vanesski !!!! torcik wyglada apetycznie ,
 
reklama
Do góry