reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlugi okres

Martynakrysiak18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2022
Postów
18
Hej ! Przychodzę do was z problemem od kąd urodziłam rok temu mam problemy z okresem i strasznie nieregularne cykle
Ostani okres dostałam 12 stycznia i mam go do teraz ! Prawie Miesiąc mam okres
Pierwsze 2 tygodnie mocne krwawienie potem słabe od 2 tygodni serduszkujemy co 3 dni starając się o dzidziusia i wygląda to tak
Po łóżku przestaje krwawić i za 2 dni znowu
I jak tu ogarnąć dni płodne? Ostani cykl miałam 36 dniowy
Teraz według kalendarzyka mam 28 dzień cyklu czyli 28 dzień okresu
Kiedy mogą być dni płodne? Miała tak kiedyś któraś z was ?
 
reklama
Przedewszystkim idź do ginekologa. Musi być tego jakaś przyczyna. Skoro staracie się o dziecko to należy usunąć przyczynę tak długiego krwawienia i uregulować hormony.
 
Ostanie badania w pod koniec grudnia I wszytko ok
Zawsze okres miałam 2 tygodnie 2 z groszem q teraz aż miesiąc I jest delikatne krwawienie
 
reklama
Do góry