reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlugi okres

reklama
Ponad 2 tygodnie krwawienia to też nie jest normalne.
Najlepsze jest to że urodziłam w grudniu 2020 od tego momentu 1 okres po połogu miałam w kwietniu potem dopiero w lipcu i wrzesień październik normalnie listopad spóźniony o 2 tygodnie w grudniu dostałam 6 grudnia trwał 2 tygodnie i teraz 12 stycznia i trwa do teraz
 
Najlepsze jest to że urodziłam w grudniu 2020 od tego momentu 1 okres po połogu miałam w kwietniu potem dopiero w lipcu i wrzesień październik normalnie listopad spóźniony o 2 tygodnie w grudniu dostałam 6 grudnia trwał 2 tygodnie i teraz 12 stycznia i trwa do teraz
I żaden lekarz się tym nie zainteresował i nie przepisał żadnych leków aby to wyregulować? Aż takie nieregularne cykle być nie powinny nawet po porodzie.
 
Ostanie badania w pod koniec grudnia I wszytko ok
Zawsze okres miałam 2 tygodnie 2 z groszem q teraz aż miesiąc I jest delikatne krwawienie
Nie jestem lekarzem ale już sam fakt że okres trwa 2 tyg wzbudziło by moje podejrzenia ze cos jest nie tak. Przed ciąża jak wyglądały cykle ?
 
Więc proponuję iść do ginekologa który zrobi porządne USG sprawdzić czy nie ma żadnych torbieli itp, porządne badanie ginekologiczne i da skierowanie na hormony i ewentualnie leki na uregulowanie cyklu.
Nie jestem lekarzem ale już sam fakt że okres trwa 2 tyg wzbudziło by moje podejrzenia ze cos jest nie tak. Przed ciąża jak wyglądały cykle ?
Co miesiąc miałam co 28 29 dni zawsze różnica była 2 lub 3 dni no i trwał 6 łun 7 dni
 
Po tym jak nie miałam okresu 2 miesiące przepisał mi duphaston i dostałam a potem znowu nic
Tarczyca zdrowa
Na uregulowanie cyklu powinno się brać duphaston przez 3 miesiące od 16dc przez 10dni lub inaczej jeśli jest wiadomo kiedy występuje owulacja. Znajdź lekarza który znajdzie przyczynę i wdroży leczenie chociaż ten duphaston na kilka miesięcy. Z tak nieregularnymi cyklami może nie być tak łatwo zajść w ciążę.
 
reklama
Do góry