reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne

Pata2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2019
Postów
58
Witam
Mam takie pytanie zrobiłam test owulacyjny 9.10 wyszedł pozytywny tego samego dnia był stosunek i na drugi dzień też . Czy jest możliwość zajścia w ciążę?
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20191012_200853.jpg
    IMG_20191012_200853.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 154
W drugiej ciąży używałam testów owulacyjnych, ale zaszłam dopiero w drugim cyklu, więc to niestety loteria.
Natomiast seks zaleca się co 2 dni (żeby plemniki zdążyły się wzmocnić) przez około tydzień.
 
Wydaje mi się że tak a po 2 czułam silny bił jajników , to ten pierwszy na dole
Wg mnie test jest pozytywny więc szanse są :D Ja tez miałam takie kłócie w jajniku w czasie owulacji. Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ z porannego moczu, chyba ze jesteś niecierpliwa to próbuj 3/4 dni przed :D może pokaże blada kreseczkę
Powodzenia
 
reklama
Ja zrobiłam test 9 dni po owulacji i był pozytywny. Kreska była ledwo widoczna, ale była. Najciemniejsza była dzień po spodziewanej miesiączce.
 
Do góry