reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne

Wg mnie test jest pozytywny więc szanse są :D Ja tez miałam takie kłócie w jajniku w czasie owulacji. Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ z porannego moczu, chyba ze jesteś niecierpliwa to próbuj 3/4 dni przed :D może pokaże blada kreseczkę
Powodzenia
Poczekam do @ . Tylko dzisiaj mam ból , klucie po lewej stronie w dole brzucha takie chwilowe ale trwa już pół dnia i nie wiem przez co :( nie wiem może już wymyślam stresuje się hehe
 
reklama
Niestety jak kobieta pragnie ciąży, to na siłę się doszukuje wszelkich odstępstw od normy i każdy inny objaw traktuje jako ciążowy :( Nie ma co się nakręcać...
 
Tu chyba ewidentnie od 10dc zaczęło się coś dziać... :) i dzisiaj 12dc owulacja [emoji813]
IMG_20191020_230156.jpeg
 
Tu chyba ewidentnie od 10dc zaczęło się coś dziać... :) i dzisiaj 12dc owulacja [emoji813] Zobacz załącznik 1036140
U mnie niestety chyba nic z tego też miałam test owulacyjny zrobił i negatywny wiem że to nie ciążowy ale słyszałam właśnie że też może być wczesną jak się zrobi
 

Załączniki

  • IMG_20191019_205818.jpg
    IMG_20191019_205818.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 66
Też kiedyś coś takiego gdzieś czytałam ale to to jest test owulacyjny a nie ciążowy, myślę że nie ma się coś nastawiac na negatywny wynik patrząc na test owulacyjny. Zrób test ciążowy :)
U mnie niestety chyba nic z tego też miałam test owulacyjny zrobił i negatywny wiem że to nie ciążowy ale słyszałam właśnie że też może być wczesną jak się zrobi
 
Też kiedyś coś takiego gdzieś czytałam ale to to jest test owulacyjny a nie ciążowy, myślę że nie ma się coś nastawiac na negatywny wynik patrząc na test owulacyjny. Zrób test ciążowy :)
Poczekam jeszcze tydzień i zrobię chociaż objawy to mam jak co miesiąc na @ jedynie pierwszy raz nie wyprysków na twarzy przed miesiączką
 
Testy owulacyjne to nie testy ciążowe!
Nawet niedawno był wątek, gdzie dziewczyna robiła testy owulacyjne i wychodziły pozytywnie, kilka osób jej napisało, że te testy wychodzą, jak się jest w ciąży, a okazało się, że ciąży nie było i tylko się dziewczyna niepotrzebnie nakręciła...
 
reklama
Do góry