reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Dni płodne

Pata2016

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam
Mam takie pytanie zrobiłam test owulacyjny 9.10 wyszedł pozytywny tego samego dnia był stosunek i na drugi dzień też . Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

reklama

Pata2016

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wygląda na pozytywny. Wiadomo że pozytywny test nie daje gwarancji zajścia w ciążę bo wszystko zależy od jakości nasienia partnera ale szansa jest
Bardzo bym chciała żeby się udało ale czas pokaże a kiedy najszybciej można zrobić test ciążowy?

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bardzo bym chciała żeby się udało ale czas pokaże a kiedy najszybciej można zrobić test ciążowy?
Przy córce zrobiłam w 9dniu po owulacji i był negatywny A 4 dni po miesiącach pozytywny. Teraz przy synku (na 90%) w 9 dniu po owulacji czyli 5 dni przed miesiączka był pozytywny

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
W drugiej ciąży używałam testów owulacyjnych, ale zaszłam dopiero w drugim cyklu, więc to niestety loteria.
Natomiast seks zaleca się co 2 dni (żeby plemniki zdążyły się wzmocnić) przez około tydzień.

monari27

Aktywna w BB
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Wydaje mi się że tak a po 2 czułam silny bił jajników , to ten pierwszy na dole
Wg mnie test jest pozytywny więc szanse są :D Ja tez miałam takie kłócie w jajniku w czasie owulacji. Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ z porannego moczu, chyba ze jesteś niecierpliwa to próbuj 3/4 dni przed :D może pokaże blada kreseczkę
Powodzenia

reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja zrobiłam test 9 dni po owulacji i był pozytywny. Kreska była ledwo widoczna, ale była. Najciemniejsza była dzień po spodziewanej miesiączce.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry