reklama

Dobra imprezka dla 7latkow

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez sarina, 21 Grudzień 2007.

1. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy macie jakies pomysly jak poprowadzic imprezke dla 7 latkow??
    Mam powymyslac jakies rzeczy, konkursy, przygotowac jedzenie, napoje, a kompletnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.
    Czy macie jakies patenty na taka udana imprezke??

2. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja to tam zawsze urządzałam takie tematyczne, na przykład ostatnio dla Ali zrobiłam takie kowbojskie i do jedzenia zrobilam takie małe paróweczki grillowane i takie bzdurki

3. reklama
  4. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj przepraszam , nie chcialam przesadzic z rozmiarem

5. Artemida

Artemida Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W zeszłym roku przyjęcie urodzinowe córci zaplanowałam od początku do końca. Miałam przygotowane menu, zabawy itd.
    A tak naprawdę okazało się że dzieciaki najlepiej bawiły się wtedy jak zostawiałam je same i wtedy same wymyślały zabawy.

6. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ech, prawdę mówiąc poszłam na łatwizne i zorganizowałam synkowi imprezę w podziemiach buwu w dwóch salkach dla dzieciaków. I prawdę mówiąc nie wiem czy on i znajomi nie bawili się lepiej, aniżeil w domu i nie miałam żadnego sprzątania. Acz pewnie więcej mnie to kosztowało. No, ale coś za coś...

7. tolena

tolena Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajnie jest zrobic dzieciakom jakes konkursy, moze nawet, z nie wielkimi nagrodami…

8. Joassia

Joassia świeża

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sarina -wznawiam wątek bo tez chciałabym urządzić synkowi urodziny w sali zabaw w podziemiach BUWu. czy mozesz napisać ile cie to kosztowało? albo może jakaś inna mama wie ?

Poleć forum