reklama

Dobra imprezka dla 7latkow

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez sarina, 21 Grudzień 2007.

1. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Czy macie jakies pomysly jak poprowadzic imprezke dla 7 latkow??
    Mam powymyslac jakies rzeczy, konkursy, przygotowac jedzenie, napoje, a kompletnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.
    Czy macie jakies patenty na taka udana imprezke??

2. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

Ja to tam zawsze urządzałam takie tematyczne, na przykład ostatnio dla Ali zrobiłam takie kowbojskie i do jedzenia zrobilam takie małe paróweczki grillowane i takie bzdurki

3. reklama
  4. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

Oj przepraszam , nie chcialam przesadzic z rozmiarem

5. Artemida

Artemida Wrześniowe mamy'08

W zeszłym roku przyjęcie urodzinowe córci zaplanowałam od początku do końca. Miałam przygotowane menu, zabawy itd.
    A tak naprawdę okazało się że dzieciaki najlepiej bawiły się wtedy jak zostawiałam je same i wtedy same wymyślały zabawy.

6. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Ech, prawdę mówiąc poszłam na łatwizne i zorganizowałam synkowi imprezę w podziemiach buwu w dwóch salkach dla dzieciaków. I prawdę mówiąc nie wiem czy on i znajomi nie bawili się lepiej, aniżeil w domu i nie miałam żadnego sprzątania. Acz pewnie więcej mnie to kosztowało. No, ale coś za coś...

7. tolena

tolena Zaciekawiona BB

fajnie jest zrobic dzieciakom jakes konkursy, moze nawet, z nie wielkimi nagrodami…

8. Joassia

Joassia świeża

sarina -wznawiam wątek bo tez chciałabym urządzić synkowi urodziny w sali zabaw w podziemiach BUWu. czy mozesz napisać ile cie to kosztowało? albo może jakaś inna mama wie ?

Poleć forum