reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra imprezka dla 7latkow

sarina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Grudzień 2006
Postów
31
Czy macie jakies pomysly jak poprowadzic imprezke dla 7 latkow??
Mam powymyslac jakies rzeczy, konkursy, przygotowac jedzenie, napoje, a kompletnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.
Czy macie jakies patenty na taka udana imprezke??
 
reklama
Ja to tam zawsze urządzałam takie tematyczne, na przykład ostatnio dla Ali zrobiłam takie kowbojskie i do jedzenia zrobilam takie małe paróweczki grillowane i takie bzdurki
 
W zeszłym roku przyjęcie urodzinowe córci zaplanowałam od początku do końca. Miałam przygotowane menu, zabawy itd.
A tak naprawdę okazało się że dzieciaki najlepiej bawiły się wtedy jak zostawiałam je same i wtedy same wymyślały zabawy.
 
Ech, prawdę mówiąc poszłam na łatwizne i zorganizowałam synkowi imprezę w podziemiach buwu w dwóch salkach dla dzieciaków. I prawdę mówiąc nie wiem czy on i znajomi nie bawili się lepiej, aniżeil w domu i nie miałam żadnego sprzątania. Acz pewnie więcej mnie to kosztowało. No, ale coś za coś...
 
reklama
sarina -wznawiam wątek bo tez chciałabym urządzić synkowi urodziny w sali zabaw w podziemiach BUWu. czy mozesz napisać ile cie to kosztowało? albo może jakaś inna mama wie ?
 
Do góry