reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra poszukiwany

Ja serdecznie polecam panią dr Krystynę Makowską z przychodni Med-Centrum przy ul. Bendarskiej na Mariensztacie. Mam 32 lata i pani dr była moim pediatrą jak byłam dzieckiem, od 6 tygodnia życia do 26 roku życia byłam pod jej opieką. Mam do niej bezgraniczne zaufanie, jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem i cudownym człowiekiem. Nikomu nie oddałabym pod opiekę mojego synka i oczywistym dla mnie było że zapiszę go do jej przychodni. To jej przychodnia ale ma umowę z NFZ-em, więc wystarczy wypełnić deklarację i zanieść papiery maluszka. Przychodnia nie jest może szczytem luksusu jako budynek (raczej lata 80/90), ale osobiście dla mnie nie ma to większego znacznia. Polecam z czystym sumieniem. Tam przyjeżdżają dzieciaki z całej Warszawy i spod Warszawy.
 
reklama
Mam dwójkę dzieci i miałam okazję poznać wielu pediatrów. Przez dłuższy czas miałam abonament w Medicover ale szczerze mówię, że nikt nie rzucił mnie na kolana. Gdy zrezygnowałam z tej usługi i poszłam do mojej przychodni rejonowej (Ursynów ul. Romera) okazało sie że tam przyjmują super pediatrzy i zarówno nasza prowadząca jak i pozostali sa godni polecenia. Jaki z tego morał? Sprawdź tam gdzie masz najbliżej bo po pierwsze może ktoś, kto pasuje innej mamie tobie całkiem nie odpowiada, a po drugie jak masz nagły przypadek to nie będziesz jechac przez pół miasta z chorym dzieckiem.
 
Do góry