reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry wybór wózka

kid-car

http://www.kid-car.pl/
Dołączył(a)
2 Październik 2009
Postów
10
Miasto
Warszawa
witam, widzę że macie panie problem z wyborem wózeczków, napiszcie czego oczekujecie i za jakie pieniążki a na pewno coś doradzę, zajmuję się sprzedażą i naprawą wózków, więc troszkę się orientuję w dostępnych u nas produktach i miejscach gdzie można je kupić
pzdr.:yes::yes::yes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Mamy z mężem ogromny problem z wyborem wózka dla dziecka a jestem już w 36 tygodniu ciąży. Zależy nam bardzo aby wózek bardzo dobrze się składał ( do jak najmniejszych rozmiarów), był w zestawie gondola + spacerówka + fotelik samochodowy i miał pompowane koła...
Co możesz polecić?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :biggrin2:
 
zainteresujcie się wózkiem CAT firmy Deltim, fajnie się składa, jest ładnie wykonany, koła piankowe, (ale według mnie to bardziej zaleta niż wada, pompowane k. są cięższe, zawsze może zejść z nich powietrze, a przy tak małym obciążeniu -max 30 kg, nie ma co liczyć na ich skuteczną amortyzację), jedyna wada to spacerówka kubełkowa, ogólnie naprawdę wart uwagi, proszę napisać co o tym myślicie
 
ewentualnie jeszcze jedna opcja Implast Pulse 3 lub 4 kołowy, pompowane tylne, po złożeniu ma niestety ok 105 cm długości ,ale za to jest płaściutki - 15 cm ,oprócz tego składa i rozkłada się rewelacyjnie lekko, bardzo dobre wykonanie stelaża i świetna tapicerka, mocno ocieplona gondola i bardzo bogate wyposażenie, niestety podobnie jak w przypadku CAT-a ma spacerówkę kubełkową
ten wózeczek mam w tej chwili u siebie w sprzedaży
pzdr
 
witam, widzę że macie panie problem z wyborem wózeczków, napiszcie czego oczekujecie i za jakie pieniążki a na pewno coś doradzę, zajmuję się sprzedażą i naprawą wózków, więc troszkę się orientuję w dostępnych u nas produktach i miejscach gdzie można je kupić
pzdr.:yes::yes::yes:

Cieszę się, że jest jakiś specjalista:tak::tak: ja mam ogromny problem z wyborem spacerówki:-( a więc moje wymagania:
-aby składał się jak parasolka
-żeby rozkładał sie na płasko ( mój synek ma 5 miesięcy, na razie bedzie uzywany tylko jak bede chciala jechac autem do marketu, ale jak mały podrośnie to raczej zrezygnuję z mojego kochanego implasta ze względu na wagę wózka)
- żeby był dośc szeroki i wygodny bo mój synuś nalezy już do większych dzieciaczków
- żeby fajnie się go prowadziło
- mam 165 cm wzrostu i aby raczki nie były za wysoko
- aby mial kosz na zakupy
- budka aby dobrze chroniła przed słońcem i deszczem
- malo awaryjny
- i cena tak max do 600 zł

Za dobre rady byłabym wdzięczna
 
pisałem wczoraj o implast VIBE i o espiro Magic 4, proszę przejrzeć posty, implasta posądziłbym o wyższą jakość i jest ładniejszy , natomiast espiro fajniej się składa (tak jak quinny buzz), z klasycznych spacerówek może pani być pewna jakości Inglesiny Trip (z własnego doświadczenia, syn w takim jeździ)
co do rozkładania, to żadna spacerówka składana w laskę nie ma rozkładanego oparcia 180*, są to kąty pomiędzy 160 a 165, taka jest ich konstrukcja więc nawet nie warto szukać (oparcie opiera się po rozłożeniu o konstrukcje stelaża)
160* w zupełności wystarcza do spania.
z wózków z fajnymi funkcjami mam ciekawego cybexa, model Topaz, cena u mnie to 629 zł, podejrzewam, że zbliżona jest w innych sklepach,
implast i espiro mają duże siedziska, inglesina i cybex mają siedziska standardowe
najcięższy jest implast-8,2 kg, najlżeszy cybex- 7,5 kg
miłego oglądania i dobrego wyboru
pzdr
 
pisałem wczoraj o implast VIBE i o espiro Magic 4, proszę przejrzeć posty, implasta posądziłbym o wyższą jakość i jest ładniejszy , natomiast espiro fajniej się składa (tak jak quinny buzz), z klasycznych spacerówek może pani być pewna jakości Inglesiny Trip (z własnego doświadczenia, syn w takim jeździ)
co do rozkładania, to żadna spacerówka składana w laskę nie ma rozkładanego oparcia 180*, są to kąty pomiędzy 160 a 165, taka jest ich konstrukcja więc nawet nie warto szukać (oparcie opiera się po rozłożeniu o konstrukcje stelaża)
160* w zupełności wystarcza do spania.
z wózków z fajnymi funkcjami mam ciekawego cybexa, model Topaz, cena u mnie to 629 zł, podejrzewam, że zbliżona jest w innych sklepach,
implast i espiro mają duże siedziska, inglesina i cybex mają siedziska standardowe
najcięższy jest implast-8,2 kg, najlżeszy cybex- 7,5 kg
miłego oglądania i dobrego wyboru
pzdr

Cybexy sa piękne ale z jakością troszkę gorzej:-( maclareny rozkładają się niemal na płasko i myślę że jest to wiecej niz 165 stopni , no ale cenka też sporo wyższa.:tak:.
 
Cieszę się, że jest jakiś specjalista:tak::tak:
mysle ze specjalistow wozkowych jest wiecej, wystarczy tylko poszperac w watkach.
Gdybys byla w stanie zrezygnowac z "parasolki" a zadowolic sie lekkim 5 kg wozkiem ktory sklada sie jedna reka na mala kostke (mozna rowniez samodzielnie taki zlozony wozeczek postawic - czyli zajmuje bardzo malo miejsca) to polecam peg perego arie oh, wozek z ogromnym koszem na zakupy, obszernym skladajacym sie prawie na plasko siedziskiem - bardzo wygodnym dla dziecka, ogromna buda naciagajaca sie do samej tacki/palaka i bardzo latwym do manewrowania. Prowadzic go mozna jedna reka nawet z ciezszym dzieckiem.
Podobnie jak kolezanka wyzej nie polecam Cybexow - wozek wizualnie przepiekny jednak jakosciowo pozostawia wiele do zyczenia.
 
najcięższy jest implast-8,2 kg, najlżeszy cybex- 7,5 kg
miłego oglądania i dobrego wyboru
pzdr

Wydaje mi się że jednak inglesina trip jest troche lżejsza niż cybex. Przy pisaniu o wózku deltim cat zapomnieliście napisać, że jak na swoje rozmiary jest trochę ciężki i jedyne co w nim jest na plus to rozmiar po złożeniu, reszta na minus. Kółka pompowane są może może cięższe, ale na nasze "drogi" na pewno są lepsze. jutro rozwine trochę tego posta jak zdążę.

Pozdrawiam.
 
reklama
z Cybexow model Topaz wazy okolo 8 kg., Onyx odrobine ponad 7 kg,Ruby 5.5 kg jest jeszcze Callisto wazacy okolo 9.5 kg czyli to dosc ciezki juz wozeczek z tej kategorii.
Inglesina Trip to okolo 7.5 kg.
 
Ostatnia edycja:
Do góry